Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SenX - oskarżony przez DK|Ksiek...


83Ksiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @SenX
    Data i godzina zdarzenia: 13:00
    Pełen opis sytuacji: Poprosiłem kadeta @SenX o dowód z odcholowania mojego pojazdu, policjant stwierdził że nie musi mi dawać dowodu po czym zablokował pm. W arogancki sposób stwierdził, że nie musi mi dawać dowodu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
>> SenX [342]: poproszę ss z schaftera
✔ Wyjąłeś pojazd id 116047 z parkingu policyjnego za kwotę 300.00 PLN.
<< SenX [342]: nie musze ci nic wysylac
>> SenX [342]: musisz
>> SenX [342]: czy skargę wolisz?
<< SenX [342]: mozesz sobie napisac odrzucona skarge
<< SenX [342]: jak chcesz
>> SenX [342]: Poproszę ssa
>> SenX [342]: w tym momencie
✘ Gracz przyjmuje wiadomości tylko od grona swoich znajomych.
- Powód: S1

 


Ja, DK|Ksiek... zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię drogi graczu, natarczywie prosisz mnie o wysłanie ci screenów podczas mojej pracy na co ja nie mam wtedy czasu, pojazd stał na parkingu płatnym, poza miejscem parkingowym i najprawdopodobniej jeszcze nie opłacony, stał powyżej trzech minut więc zabrałem go na parking policyjny z odpowiednim powodem, Pozdrawiam.
https://imgur.com/a/O7m46nM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, na dowodzie widać równe 3 minuty, czyli mogę stwierdzić ze oczekiwałeś aż upłyną te 3 minuty i wtedy odcholowałes?  
edit: Napisałem Ci o tym dowodzie jak świeżo co wsadziłeś mojego Schaftera, ponieważ widziałem jak odjeżdzałeś z pp, czyli mogłeś zjechac na pobocze i iść S2 w celu wysłania dowodu mi na prywatną wiadomosć.

Edytowane przez DK|Ksiek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic nie czekałem, przyjechałem sprawdzić auta, jak przyjechałem było coś koło 2 minut i 40 sekund więc sprawdziłem pozostałe pojazdy po czym kiedy nikt nie zjawił się po twój pojazd to postanowiłem go zabrać. Nie rozumiem w czym jest problem, parking jest wydzielony tak samo jak parkomaty ukazane są na minimapie, wystarczyło odstawić pojazd na miejsce parkingowe i go opłacić, pojazd stał powyżej czasu regulaminowego w nieprzeznaczonym do tego miejscu więc został zabrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

kiedy nikt nie zjawił się po twój pojazd to postanowiłem go zabrać.

Czyli przyznałeś się teraz że "kampiłeś" na moje auto? 
 

Cytat

pojazd stał powyżej czasu regulaminowego w nieprzeznaczonym do tego miejscu więc został zabrany.

I tutaj się nie zgodzę, ponieważ auto nie stało powyżej 3 minut tylko równe 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DK|Ksiek... napisał:

Czyli przyznałeś się teraz że "kampiłeś" na moje auto? 
 

I tutaj się nie zgodzę, ponieważ auto nie stało powyżej 3 minut tylko równe 3 minuty.

Nigdzie nie napisałem że ,,kampiłem,, sam to wywnioskowałeś nie wiem z czego, oczywiście że stało powyżej trzech minut, chociażby licząc setne sekundy to jest już powyżej trzech minut, szukasz problemów na siłę, poczekamy na decyzję rozpatrującego skargę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin