Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pamefloxe, oskarżony przez PanDa..


PanDa..
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: PanDa..
Nick osoby oskarżonej: @Pamefloxe
Powód napisania skargi: Zabranie pojazdu, który w żaden sposób nie utrudniał ruchu, był zaparkowany na poboczu, zgaszony silnik, zaciągnięty ręczny a w środku miałem pasażerów, tylko ja wszedłem na chwilkę kupic pojazd. 
Z tego co pamiętam będąc w sara, nie zabierało się pojazdu, jeśli ktoś siedział w środku, nie koniecznie musiał być to kierowca, pojazd był zaparkowany na chodniku, lecz nie utrudniał przejazdu czy też przejścia pieszym.

Dowody: 
 

Spoiler

mta-screen_2023-08-27_18-53-31.png?width
image.png.a0d679320d9dfa078b03698664cea34c.png

 

Edytowane przez PanDa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Uszanowanie, z tej strony Operator Pamefloxe z San Andreas Road Assistance.

Pojazd odholowany został zgodnie z taryfikatorem

● Pojazd nieprawidłowo zaparkowany: ‣ 300 PLN
● Pojazdy zaparkowane na poboczu
, których właściciela nie ma w pobliżu, pracownik ma prawo odholować z powodem 'pojazd nieprawidłowo zaparkowany'.

Co do pasażerów których znajdowali się w środku, pisałem do nich lecz nie uzyskiwałem odpowiedzi a ty sam @PanDa.. odpisałeś mi że są na AFK, nie widziałem więc sensu czekania 10 minut tylko po to by ich wyrzuciło z serwera.

Spoiler

e3Tr2hg.png

ZZiCrjI.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale pojazd nie stał pusty, więc po co zabierać i utrudniać graczowi? Nie rozumiem takiego zachowania. Słuchaj dołączyłeś do frakcji, która najbardziej pomaga graczom, a Ty zamiast pomagać, jedynie ją utrudniasz.
Rozumiem jeśli pojazd stałby pusty, na zakazie, bądź utrudniał ruch, ale gdzie stał sobie w miejscu, gdzie ludzie nie chodzą, a nawet jeśli to było miejsce, żeby przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o to, że byłby burdel, tylko chodzi o to, że w środku ktoś się znajdował, więc dlaczego zabierasz pojazd, jeśli ktoś w środku jest, a nie stoi on na żadnym zakazie, tylko na poboczu, nie utrudniając przejścia/przejazdu, bezsens troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PanDa.. napisał:

nie utrudniając przejścia

Był on zaparkowany na chodniku więc w jakimś stopniu te przejście utrudniał, obok jest parking na którym mogłeś bez żadnego problemu sobie zaparkować. Ode mnie to wszystko, czekam na odpowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin