Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pojemność pojazdu


Grave
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większa Pojemność silnika daje  lepszą prędkość maksymalną czyli np 1.6 sabre jedzie 160 a sabre 1.8 jedzie 164-165. Niewiem czy też o to ci chodziło ale czym Większą Pojemność silnika tym pojazd jest droższy ( nie dotyczy się niektórych pojazdów)  Czyli że buffalo 1.2 kosztuje 50k a 1.6 150k. Mam nadzieję że pomogłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grave napisał:

Hej. Nie wiem czy już był taki temat ale nie mogłem znaleźć. Co dają poszczególne zwiększenia pojemności pojazdów? O ile w ogóle coś dają. Fajnie jakby ktoś rozpisał

Przyjacielu przesympatyczny, jeśli chodzi o zwiększenie pojemności silnika w pojeździe to mianowicie sama wartość pojazdu wzrasta o 50%.
Dodatkowo jest zwiększone przyspieszenie o niemały procent i co najważniejsze - prędkość
Prędkość (VMAX), w zależności od modelu, jest zwiększana na liczniku o 5 do 15 km/h.
Istnieją różne pojemności silnika (takie jak 1.2 do 2.4), ale tylko wybrane z nich mogą zostać wmontowane do naszego pojazdu. Niżej je wypiszę jak i ich koszt:

1.6-1.8 - 100.000 PLN (+5-15km/h)
1.8-2.0 - 125.000 PLN (+5-15km/h)
2.0-2.2 - 150.000 PLN (+5-15km/h)

Takie jak 1.2 - 2.4 nie da się uzyskać w komponentach, niektóre z nich można zakupić od razu w salonie/cyganie, a jeszcze inne z nich - są unikatowe tz. rzadkie


Jeśli chodzi o pojemność BAKU w pojeździe to jest to zwyczajne zwiększenie ilości naszej benzyny czy też gazu LPG na większą ilość, które pozwala nam na przebywanie w ruchu na dłuższy okres czasu - i oczywiście zwiększa się wartość pojazdu po zamontowaniu tej modyfikacji

proszę mnie nie bić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin