Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Yookies. - oskarżony przez YeaBunny


YeaBunny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi




    Nick funkcjonariusza: Yookies.
    Data i godzina zdarzenia: 21.40 dzisiaj
    Pełen opis sytuacji: Dostałem więzienie za wpis (30min) który już odsiedziałem oraz mandat za nic. Wytłumaczeniem funkcjonariusza było "polecenie wyższego stopnia" nic nie napisałem obraźliwego, proszę o rozjaśnienie sytuacji. Proszę o rekompensatę za całe zdarzenie i zwrot pieniędzy za mandat. W dodatku siedzieliśmy z 25min bezczynnie w radiowozie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: image.png

Ja, YeaBunny zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony PO III+1 Yookies.

Funkcjonariusz Matias2525 zakuł cię i wsadził mi do radiowozu, powiedział mi żebym sobie ciebie podliczył oraz twojego kolegę, poprosiłem cię o dokumenty w celu sprawdzenia Ciebie i wyszło że miałeś wpis od Funkcjonariusza Maras, pewnie jest wszystko w logach, skoro był to najwidoczniej go nie odsiedziałeś. Mandat dostałeś za niestosowne animacje kierowane w naszą stronę czyli "Zniewaga funkcjonariusza publicznego na służbie", który sam z resztą przyjąłeś poinformowałem cię że pomimo przyjęcia mandatu, odsiedzisz TYLKO I WYŁĄCZNIE za Wpis który posiadałeś.

Co do siedzenia bezczynnie w radiowozie przez 25 minut, twój kolega mówi że 20 minut to ile w końcu? Byłem po pościgu zostałem wyznaczony przez osobę dowodzącą pościgiem jako jednostka która poczeka z pojazdem, gdy wszyscy juz sie rozeszli zaczęliście nas prowokować i funkcjonariusz właśnie Matias2525 was wsadził mi do radiowozu, więc wezwałem jednostkę która mogłaby poczekać z samochodem, ponieważ sam nie dałbym rady a gdybym to zrobił to za pewne dłużej byśmy tam czekali i siedzieli, gdy tylko jednostka przyjechała od razu ruszyliśmy w stronę więzienia.

"Polecenie wyższego stopnia" - @Matias2525 On wytłumaczy ci co i za co i kiedy, ja tylko wykonałem rozkaz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy taniec /gangnamstyle jest obraźliwy? W dodatku już ten wpis odsiedziałem drugi raz. Nie będę przez wasz błąd siedział 2 razy w więzieniu. Przyjąłem mandat bo mam lepsze rzeczy do roboty niż siedzenie w pace. Czekam na wyjaśnienie "wyższego stopnia" za co zostałem zatrzymany.

Wracając do minut ile czekaliśmy, co mnie obchodzi ile kolega czekał? Ja pierwszy zostałem wsadzony i chwilkę już posiedziałem zanim on został zakuty. Wszystko jest w logach.  

Cytat

image.png


21.34 - wsadzony do radiowozu.
22.03 (jak dobrze pamietam) dopiero trafiłem do więzienia.

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Veon.ogf napisał:

@Matias2525 Co oskarżyciel robił takiego, że kazałeś mu nadać mandat za zniewagę?

@Yookies. Wpis został w jakikolwiek sposób zweryfikowany, że na pewno nie został odsiedziany? Na podstawie kar więziennych gracza dostępnych w komputerze? 

Wpis nie został zweryfikowany na podstawie kar dostępnych w komputerze, ponieważ ten Pan często jest notowany u nas w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Matias2525 napisał:

Takie jak kopanie radiowozu, oraz tzw. środkowy palec.

Ale dlaczego kłamiesz? Akurat teraz ci się nie upiecze, ponieważ zrobiłem klipa. Jeśli będzie trzeba to mogę dać live, np. na dc bo spory plik tego jest. Jeszcze próbujesz kłamać...

 

Godzinę temu, Yookies. napisał:

Wpis nie został zweryfikowany na podstawie kar dostępnych w komputerze, ponieważ ten Pan często jest notowany u nas w systemie.

Ale co to za różnica? Sprawdza się takie rzeczy, a nie od razu wsadza do więzienia bez wytłumaczenia. Nawet wam pisałem, że już go odsiedziałem, ale miałeś mnie gdzieś. Nawet ciężko ci było odpisać.

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Yookies. napisał:

Ja powiedziałem jak to wyglądało z mojej perspektywy. Ja nie mam nic więcej do dodania tutaj.

Napisałeś jedynie, że "Wpis nie został zweryfikowany na podstawie kar dostępnych w komputerze". Wnioskuje o rekompensatę z twojej strony za popełniony błąd, przez który siedziałem w więzieniu 30minut.

Wracając do @Matias2525 który napiał: "Takie jak kopanie radiowozu, oraz tzw. środkowy palec", i twierdzi, że takie coś zrobiłem. Mogę podesłać dowód potwierdzający moją wersje zdarzeń. Czekam tylko na wypowiedź zarządu/administracji gdzie i komu mam to wysłać. Tak samo wnioskuje o zwrot kosztów za mandat oraz cofnięcie punktów karnych nadanych bezpodstawnie za ten mandat. 

Dodatkowo mam jeszcze pytanie, bo @Veon.ogf nie odniósł się do tego. Czy czekanie ok. 25min bezczynnie w radiowozie jest normalne i jest na porządku dziennym? 

Pozdrawiam

Edytowane przez YeaBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.08.2023 o 20:23, YeaBunny napisał:

trzeba to mogę dać live, np. na dc bo spory plik tego jest.

Wrzuć nagranie na jakiegokolwiek hosta rzędu YouTube lub imgur, prześlij je do mnie. Potrzebny jest tylko moment o którym wspomina Matias2525.

W dniu 6.09.2023 o 17:20, YeaBunny napisał:

Czy czekanie ok. 25min bezczynnie w radiowozie jest normalne i jest na porządku dziennym? 

Jeśli nie ma innej możliwości, żeby przetransportować Twoją osobę, to raczej oczywiste?

 

Na dowody oczekuje 24h. Kwestie, czy wpis został odsiedziany zweryfikuje we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin