Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Yookies oskarżony przez Fajlip300


Cyckarz69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: Yookies.
    Data i godzina zdarzenia: 30.08.2023 godz .21.40
    Pełen opis sytuacji: Zostaliśmy zakucie przez policjanta o godz. 21.34 mieliśmy jechać odsiedzieć 40 minut. Jednak oficera Yookies. cały czas crashowało i dopiero o godzinie około 22 zostaliśmy wsadzeni do więzienia. Wiem, że nie jest to jego wina, ale nie jest to także nasza i powinienem mieć zmniejszony wyrok o te 20 minut. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/ggmvnJ3

  Ja, Fajlip300 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Fajlip300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Funkcjonariusz PO III+1 Yookies.

Przykro mi że musiałeś tyle czekać, głównym powodem było to że czekaliśmy na jednostkę która by mogła zostać z pojazdem po pościgu. Dlatego tyle czekaliście, nie mogłem zostawić tak po prostu pojazdu z blokadą na koło bez żadnego nadzoru, a jeśli chodzi o te crashe były one przy okazji, nie miałem na to wpływu, więc wydaje mi się ze crashe moje nic wam nie odjęły, a ja po prostu czekałem na Patrol od swoich. Jak Support'er tepnął do was to akurat jednostka podjechała i od razu ruszyliśmy w stronę więzienia. Co do skrócenia wyroku - nie mogę takich rzeczy robić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaliśmy żadnej informacji na temat tego. Gdybyśmy czekali 5 minut to nie byłoby żadnego problemu, ale jeśli czekamy aż 20 minut to jest chyba jednak coś nie tak. Poza tym nie czekałeś na żadną jednostkę, bo i tak pojechaliśmy sami nikt tam nie przyjechał. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fajlip300 napisał:

Nie dostaliśmy żadnej informacji na temat tego. Gdybyśmy czekali 5 minut to nie byłoby żadnego problemu, ale jeśli czekamy aż 20 minut to jest chyba jednak coś nie tak. Poza tym nie czekałeś na żadną jednostkę, bo i tak pojechaliśmy sami nikt tam nie przyjechał. 

Pozdrawiam 

po 20 minutach Przyjechała jednostka Czarnym Sultanem. Był to funkcjonariusz Argen oraz Funkcjonariuszka Marcysia, pisałem chyba na początku ze musimy poczekać. Pozniej te crashe jeszcze... pewnie jak sie pytałeś po raz drugi to juz nawet nie widizałem no bo nawet na serwerez mnie nie było, pewnie bym ci odpowiedział w kazdym bądz razie... Nie mogłem ci zmniejszyć kary, jakbym mógł to pewnie bym to zrobił ale nie możemy po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Oskarżony nie mógł zostawić samego pojazdu z założoną blokadą, a jeśli wszystkie jednostki były zajęte, to musiał czekać, aż jakaś się zwolni i podjedzie poczekać z pojazdem. Nie ma on też możliwości zmiany ilości minut do odsiedzenia w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin