Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez VonHaiBona


R3str1cted
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: pepsiak01
Data i godzina zdarzenia: 2023.09.01 19:45
Pełen opis sytuacji: Byłem w drodze do LV bo pracowałem na etransporterze, chciałem przejechać przez most BB, nagle podczas jazdy vmaxem i wyskoku, wylądowałem w radiolce pepsiaka bo nie zablokował drogi z powodu RP na moście (Ani nie nałożył spowolnienia w tym miejscu), tylko jezdził radiolką w przód i w tył, blokując jadące auta w strone mostu (Chwile po mnie wbiło się w niego elegy, https://imgur.com/a/JwNpH00 również zapewne z tego że nie zastosował blokady mostu ani spowolnienia ). Później aby zmusić funkcjonariusza do nałożenia blokad na most oraz spowolnienie w tym miejscu (Każdy wypadek raczej wymaga zablokowania terenu w jakiś sposób który każdy zauważy, a jak wiemy, SAPD nie widać na mapie), zacząłem delikatnie wjezdzać za jego radiole (Jak pisałem do niego za radiolą żeby nałożył blokady, ignorował mnie i stał z animacją w strone akcji RP), gdy przednimi kołami przekroczyłem jego radiole, stanął mi przed maską, mówiąc czy mi się nudzi ( https://imgur.com/a/17p85Pw ), gdy dalej go pchałem pojazdem, funkcjonariusz potraktował to że go "potrąciłem" ( nie miał animacji upadku, bo odrazu zaczął do mnie strzelać https://imgur.com/a/83Mt7P6 ). Po mojej śmierci pytał się mnie na /pw "Czemu go potrąciłem" i że to było "Zagrożenie życia funkcjonariusza" i "Miał prawo do użycia broni", a jak wiemy, funkcjonariusze mają inne sposoby np. użycie tasera, skucie i nałożenie mandatu itd. 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Wszystkie dowody są w nawiasach w postaci ss w danym momencie sytuacji.

Ja, VonHaiBona zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Uszanowanie, Police Officer I pepsiak01 z San Andreas Police Depratment.

A więc zacznijmy od początku...

2 godziny temu, VonHaiBona napisał:

Byłem w drodze do LV bo pracowałem na etransporterze, chciałem przejechać przez most BB, nagle podczas jazdy vmaxem i wyskoku, wylądowałem w radiolce pepsiaka bo nie zablokował drogi z powodu RP na moście (Ani nie nałożył spowolnienia w tym miejscu), tylko jezdził radiolką w przód i w tył, blokując jadące auta w strone mostu (Chwile po mnie wbiło się w niego elegy, https://imgur.com/a/JwNpH00 również zapewne z tego że nie zastosował blokady mostu ani spowolnienia ).

Nie uderzyłe w mój radiowóz ani nic szczególnego tylko się zatrzymałeś, być może nie przypominam sobie tej sytuacji ale jestem pewien tylko że elegy uderzyło we mnie. Nie zablokowałem drogi ani nie zabezpieczałem tego miejsca (do czasu), gdyż moim zadaniem od rozkazu wyższego stopnia było blokować podkreślę blokować a nie zabezpieczyć, ponieważ mieliśmy być przygotowani na ewentualną przesiadkę lub ucieczkę i im to umożliwić. Nie jeździłem radiowozem w przód i w tył tylko chciałem przestawić go...

 

2 godziny temu, VonHaiBona napisał:

 Później aby zmusić funkcjonariusza do nałożenia blokad na most oraz spowolnienie w tym miejscu (Każdy wypadek raczej wymaga zablokowania terenu w jakiś sposób który każdy zauważy, a jak wiemy, SAPD nie widać na mapie), zacząłem delikatnie wjezdzać za jego radiole (Jak pisałem do niego za radiolą żeby nałożył blokady, ignorował mnie i stał z animacją w strone akcji RP)

Do niczego mnie nie musiałeś i niczego od twojej strony takiego nie wyczułem. Każdy wypadek, naturalnie że wymaga, ale w tym trakcie to było zatrzymanie wysokiego ryzyka gdzie miałem zablokować drogę most a nie go zabezpieczać barierkami itd., SAPD może i nie widać na mapie, ale gdybyś jechał stosując KRD czyli w tym przypadku 120km/h do takiego zdarzenia by się nie zadziało. Jeśli możesz podeślij logi gdzie niby prosiłeś mnie o zabezpieczenie miejsca, co nie oznacza że tak mogłem postąpić tak jak pisałem wyżej z blokowaniem drogi. Dopiero w późniejszej fazie, gdy pojazd nie mógł już dalej ruszyć i utknąl w konstrukcji mostu zostały wezwane odpowiednie służby i rozpoczęłem zabezpieczanie miejsca zdarzenia.

2 godziny temu, VonHaiBona napisał:

, gdy dalej go pchałem pojazdem, funkcjonariusz potraktował to że go "potrąciłem" ( nie miał animacji upadku, bo odrazu zaczął do mnie strzelać https://imgur.com/a/83Mt7P6 ). Po mojej śmierci pytał się mnie na /pw "Czemu go potrąciłem" i że to było "Zagrożenie życia funkcjonariusza" i "Miał prawo do użycia broni", a jak wiemy, funkcjonariusze mają inne sposoby np. użycie tasera, skucie i nałożenie mandatu itd. 

Mhm z mojej strony była animacja potrącania i normalnie upadłem już nie biorąc pod uwagę twoje zachowanie, gdzie porwokowałeś mnie, nie mogłeś normalnie się spytać i odjechać lub mnie oznajmić, tylko wolałeś zaczepiać tarnować radiowóz i finalnie wkroczyć na teren akcji gdzie mnie potrąciłeś z mojej perspektywy.

Spytałem się dlaczego mnie potrąciłeś, gdyż mogło być to brak synchronizacji i z 2 stron wyglądało to inaczej. I gdyby tak było mógłbym zwrócić Ci koszty opon.

 

Oczywiście są inne sposoby ale podczas, gdy ty taranujesz mi radiowóz i przekraczasz teren akcji mam pawo użyć broni palnej, bo to jest zagrożenie jak i życia i bezpieczeństwa, mandat podczas akcji rp? taser jak jesteś w pojeździe? Zakucie gdy mi tatanujesz radiowóz i wyjeżdżasz na akcję rp? Te sposoby w trakcie akcji rp gdzie jesteś pojazdem by nie zadziałały i nie mogę się tak o odłączyć gdy uczestniczę w niej. 

 

Mam nadzieję że Ci wszystko wytłumaczyłem, czekam na decyzję zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

Nie uderzyłe w mój radiowóz ani nic szczególnego tylko się zatrzymałeś, być może nie przypominam sobie tej sytuacji ale jestem pewien tylko że elegy uderzyło we mnie.

Rzeczywiście, tutaj akurat mój błąd bo teraz patrze po ss'ach które zrobiłem.

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

Do niczego mnie nie musiałeś i niczego od twojej strony takiego nie wyczułem.

[2023-09-01 19:42:47] [Output] : VonHaiBona [35]: Zablokuj może droge barierkami?

[2023-09-01 19:42:51] [Output] : VonHaiBona [35]: A nie radiolą

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

ale gdybyś jechał stosując KRD czyli w tym przypadku 120km/h do takiego zdarzenia by się nie zadziało.

Wymień mi osoby z serwera które stosują KRD i są to zwykli gracze, a nie osoby z frakcji.

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

Jeśli możesz podeślij logi gdzie niby prosiłeś mnie o zabezpieczenie miejsca, co nie oznacza że tak mogłem postąpić tak jak pisałem wyżej z blokowaniem drogi.

Wyżej są logi gdzie pisałem żebyś jakkolwiek zablokował drogę bo np. kierowca elegy, nie zauważył że coś sie dzieje i wleciał w ciebie. Może jak mieliście zasade żeby "być gotowym do przesiadki albo ucieczki" wystarczyłby może sam spowalniacz? Każdy by wiedział że coś się tam dzieje, a na frakcje chyba spowalniacz nie działa.

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

tylko wolałeś zaczepiać tarnować radiowóz

Nie wjechałem w radiowóz, a jak wjechałem, to daj dowód którego pewnie nie masz, bo na /pw napisałeś "[2023-09-01 19:46:30] [Output] : << pepsiak01 [567]: Ja nie musze posiadać dowodów, jeśli mnie potrąciłeś miałem prawo użyć broni palnej."

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

Spytałem się dlaczego mnie potrąciłeś, gdyż mogło być to brak synchronizacji i z 2 stron wyglądało to inaczej. I gdyby tak było mógłbym zwrócić Ci koszty opon.

Obstawiałbym desynchronizacje, bo klikałem W na pół sekundy, a animacja potrącenia jest gdy pojazd jedzie +20km/h wzwyż.

Godzinę temu, pepsiak01 napisał:

Zakucie gdy mi tatanujesz radiowóz i wyjeżdżasz na akcję rp?

Przy zatrzymaniu, jeden z funkcjonariuszów kiedyś gdy odmówiłem mandatu, wyjął mnie z pojazdu z kajdankami, więc jest to sposób.

Edytowane przez VonHaiBona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
40 minut temu, VonHaiBona napisał:

 

Wymień mi osoby z serwera które stosują KRD i są to zwykli gracze, a nie osoby z frakcji.

Wyżej są logi gdzie pisałem żebyś jakkolwiek zablokował drogę bo np. kierowca elegy, nie zauważył że coś sie dzieje i wleciał w ciebie. Może jak mieliście zasade żeby "być gotowym do przesiadki albo ucieczki" wystarczyłby może sam spowalniacz? Każdy by wiedział że coś się tam dzieje, a na frakcje chyba spowalniacz nie działa.

To że nie przestrzegają to ich interes.

Odnosząc się niżej... 4wars nie jest frakcją więc jakby chcieli uciekać mocno utrudniło by to im. 

 

 

Za oponę nie ma problemu mogę Ci oddać nawet i dziś jeśli to przez synchronizację tylko proszę zapamiętaj na przyszłość że tak się po prostu nie robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
35 minut temu, VonHaiBona napisał:

Nie wiem czy jest sens oddawać 245PLN za opone, jak mam 1k na 10 minut. a co do ucieczki przez 4wars, pewnie osoby uciekające, unikały by przejadu przez ten most gdyby widzieli blipa spowolnienia.

 

Ale 4wars było tam na miejscu i było wykonywane zatrzymanie wysokiego ryzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
W dniu 2.09.2023 o 23:56, VonHaiBona napisał:

To bardziej wyglądało na wypadek, jak było tam pełno frakcji

.

7 godzin temu, VonHaiBona napisał:

No właśnie, pojawiły się następne po twoim zabezpieczeniu

No? Dojechały frakcje jak miejsce było już zabezpieczone i przerosło się w wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
2 godziny temu, VonHaiBona napisał:

Po twojej stronie nie było zabezpieczone, tylko zastawiałeś to radiolą a jak podjezdzałem to ustawiałeś spowalniacz

Ile razy mam Ci mówić że, gdy zatrzymanie wysokiego ryzyka przerosło się w wypadek doszło do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i wezwaniu służb?

Więcej myślę że nie warto się wypowiadać.

Czekam na decyzję zarządu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Funkcjonariusz nie ma obowiązku wykonywania od razu zabezpieczenia oraz nakładania utrudnienia podczas przeprowadzania zatrzymania wysokiego ryzyka. Jeśli chodzi o kwestię zabezpieczenia, nie ma tutaj błędu funkcjonariusza, wszystko zostało wykonane poprawnie. Natomiast @pepsiak01 prosiłbym o wykonanie przelewu na konto @VonHaiBona (PID: 39265) za przebite opony podczas ostrzału. Z tego, co zauważyłem, jest to kwota w wysokości 245 PLN, o której wspomniał wyżej oskarżyciel.

Edytowane przez Veon.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin