Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem Fepher


DawiSS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Redaktor @DawiSS* z Redakcji 4Life News, dziś zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Administratorem @Fepher!

linia bez loga.png
WCqzrm2.gif
linia bez loga.png

D - Cześć, Redaktor DawiSS* z Redakcji 4Life News. Byłbyś chętny udzielić mi wywiadu?
F - Cześć, chętnie udzielę wywiadu.

D - Super, w takim razie zaczynajmy! Opowiesz coś o Swojej osobie na początek?
F - Mam na imię Karol, mieszkam w miejscowości mało oddalonej od Krakowa, w województwie małopolskim. Na ten moment mam 17 lat, za niecałe 3 tygodnie już będę osobą pełnoletnią. Uczęszczam do szkoły o kierunku technik programista, od września pozostaną mi jeszcze 2 lata edukacji w technikum. Interesuje się motoryzacja, programowaniem, sportami walki.

D - Okej, skąd dowiedziałeś się o 4Life i jak wyglądały Twoje początki?
F - Ogólnie swoją karierę w grze GTA rozpocząłem od SAMP. Tam rozwijałem swoją wiedzę o tej grze i możliwościach, jednakże z czasem SAMP za bardzo się nie rozwijał i serwery, na których grałem, zaczęły kończyć swój żywot. O serwerze 4Life słyszałem już gdzieś, grając na SAMP i od czasu do czasu zacząłem tak grać wieczorami aż pewnego razu, zdecydowałem się przenieść na lepiej zbudowaną platformę, jaką jest MTA i tak oto wybrałem 4Life gdzieś już, rozumiałem sporo rzeczy. Początki nie były jakieś ciężkie, szybko zrozumiałem zasady rozgrywki tu panujące i zacząłem się do nich stosować.

D - Przegrane na serwerze posiadasz aktualnie ponad 2900 godzin, żałujesz w jakiś sposób tego poświęconego czasu, mogłeś go lepiej spędzić?
F - Zdecydowanie nie żałuje tutaj ani jednej godziny przegranej. Osobiście jestem zadowolony z tego, że wybrałem ten serwer, poznałem tutaj sporo osób, z którymi te godziny przegrane na serwerze były bardzo miło spędzone. Wiadomo, niektórzy powiedzą, że taki czas można poświęcić na inne ważniejsze rzeczy w życiu, ale wiek młodzieńczy jest tylko raz i trzeba korzystać z tego, co nam daje frajdę.

D - Jak wygląda Twój majątek po tym czasie, posiadasz może coś unikatowego w kolekcji?
F - Nie mam jakiegoś dużego majątku. W swojej kolekcji posiadam na ten moment Sultana 2.2, Flasha 2.2, Elegy 2,2 i Bulleta 2.2. Nie są to żadne unikatowe pojazdy, budowałem je praktycznie od zera. Sporo pieniędzy w przeszłości traciłem na głupich zakupach albo w samym kasynie.

D - Znajdujesz się na randze Administratora, jak wyglądała Twoja dotychczasowa przygoda w gronie administracji?
F - Do grona administracji dołączyłem 6 marca zeszłego roku. Kilka podań pisałem i za szóstym razem udało się zobaczyć swój nick w wynikach rekrutacji. Początki na randze nie były łatwe i niestety zacząłem zawieszkami, jednakże po nich szybko się pozbierałem i po roku udało mi się uzyskać stanowisko Administratora na serwerze.

D - Jakie obowiązki aktualnie pełnisz na takowej randze?
F - Na randze administratora mam sporo obowiązków. Głównym moim obowiązkiem, jak i reszty administracji jest udzielanie pomocy graczom na serwerze, a także na forum. Prócz tego zajmuje się działem nieruchomości na forum.

D - Znajdujesz się w organizacji Olimp, dlaczego akurat ta i czy możesz ją polecić innym graczom?
F - Olimp był taką, powiedzmy moją pierwszą organizacją, w której zostałem na dłużej. Wybrałem ją z powodu, iż sporo osób polecało mi tę organizację na serwerze - oczywiście się nie mylili. Ludzie, którzy zasilają tę organizację, są wyjątkowi, mogę nawet powiedzieć, że ciężko byłoby znaleźć drugą taką organizację na serwerze z takimi osobami. Osobiście mogę polecić tę organizację innym graczom.

D - Jesteś również w biznesie 4Fight na randze Pracownik, jak tam wyglądają Twoje obowiązki i czym zajmuje się ten biznes?
F - W 4Fight zajmuje się prowadzeniem gali lub przyjmowaniem zakładów na walki będące na gali. Biznes zajmuje się organizowaniem walk, w których można wygrać nagrody pieniężne ewentualnie rzeczowe. Oczywiście dla graczy nie jest ważna tylko nagroda a też często sama rozrywka, którą niesie taka walka jako zawodnik, ale i też jako sam widz.

D - Nie znajdujesz się za to w żadnej frakcji, byłeś kiedyś w jakiejś i czy planujesz, może do jakiejś dołączyć?
F - Swoją karierę frakcyjną rozpocząłem w szeregach frakcji SAPD, będąc tam aż rok. Po odejściu z tej frakcji zdecydowałem się przejść do troszkę luźniejszej frakcji, czyli TSA. Niedawno nadszedł czas, w którym zdecydowałem się odejść też z frakcji TSA, ponieważ poczułem lekkie wypalenie tą frakcją, będąc tam rok. Na ten moment zdecydowałem zrobić sobie przerwę w przynależności do jakiejkolwiek frakcji. Obie frakcje wspominam dobrze, poznałem tam sporo osób, z którymi przegrałem sporo godzin na służbie, ale i też przegadałem na Mumble.

D - Miałeś momenty, w których chciałeś odejść, zrobić sobie przerwę od 4Life?
F - Tak, w ciągu takiego czasu, jaki tu gram zdarzało się, że zacząłem się nudzić rozgrywką na serwerze. Po dłuższym przemyśleniu sprawy zawsze zapominałem o tym pomyśle odejściu z serwera.

D - Okej, a skąd pomysł na Twój nick, jest to coś szczególnego czy niezbyt?
F - Szczerze to sam dokładnie pamiętam jak, powstał mój nick. Miałem wtedy około 12 / 13 lat jak zacząłem wykorzystywać ten nick jako mój oficjalny pseudonim w grach. Po drodze wpadły jakieś inne nicki, ale to ten uchował się jako ten stały.

D - Ogrywasz jakieś inne tytuły, czy raczej tylko MTA?
F - Tak, ostatniego czasu nawet więcej zacząłem grywać w inne tytuły takie jak - UFC 4, FIFA 23, Euro Truck Simulator 2, GTA 5, CS GO, Minecraft, Forza Horizon 5.

D - Zmieniłbyś coś w serwerze?
F - Pewnie są rzeczy, które może bym chętnie zmienił, ale to minimalne. Na ten moment rozgrywka mi pasuje i nie zmieniłbym nic.

linia bez loga.png
vnFAKlx.gif
linia bez loga.png

D - Rozumiem, zmieńmy może trochę temat. Poza graniem co lubisz robić w wolnym czasie, uprawiasz może jakiś sport?
F - Tak, od czasu do czasu chodzę na basen oraz od dłuższego czasu uczęszczam na treningi MMA.

D - Jak spędziłeś aktualne wakacje, jak je wspominasz?
F - Minęły niestety szybko haha. W te wakacje nigdzie nie wyjeżdżałem, ponieważ pracowałem w McDonald. Potrzebowałem pieniędzy na opłatę prawa jazdy oraz przymierzam się do zakupu pojazdu.

D - Wspomniałeś, że uczysz się zawodu, jakim jest Programista. Dlaczego akurat ten, stworzyłeś może już jakieś większe projekty związane z tym zawodem?
F - Wybrałem ten zawód, gdyż wydaje się interesujący i przyszłościowy. Wiadomo, był też argument, że dużo gram w gry, więc mógłbym jakieś tworzyć. Coś tam już tworzyłem, ale zawsze nie wychodziło to na świat. Myślę, że jeśli dobrze się uda to może coś, co zrobię w tym roku, wyjdzie na świat i może się przyjmie, ale nie gwarantuje.

D - Jest cecha, której najbardziej nie lubisz w ludziach, jeśli tak to jaka?
F - W ludziach nie Lubie arogancji i bezczelności. Podczas bycia członkiem administracji próbując pomóc graczom, zauważamy u nich czasami arogancje i bezczelność co nie jest miłe, gdy ktoś stara im się pomóc.

D - Gdybyś dostał milion złotych, jakbyś je zadysponował?
F - W obecnych czasach zainwestowałbym te pieniądze w nieruchomości, przez co mogę zwiększyć ilość pieniędzy kilkukrotnie.

D - Myślę, że wywiad powoli dobiegałby końca, zechciałbyś kogoś pozdrowić?
F - Dziękuje za wywiad, chciałbym pozdrowić @Franz_Mauzer, @Bilu.sus@JulciaShaforostov@Kubula@ZbyK.gg@LuKi16@Avenged@Matias2525@kzedo@AngelOfDeath@suchybagnet.drip@RIPSONx.ksg@Halloween.ksg@kondziolek@|NT|TrondoZPL@Virlaen.ksg@MateuszXQ@PolakoVskY*, resztę Olimp i Grono Administracji.

D - Oczywiście dołączam się do pozdrowień, dziękuje za poświęcony czas i do następnego!

linia bez loga.png
ItJe7TD.gif
linia bez loga.png

OBIGmZr.png
Autoryzował: @Mefju4

1287306541_liniazlogiewm.thumb.png.99794ef55725d6f3cd0d43582a04ffa2.png

Edytowane przez DawiSS*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin