Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wyciek substancji ropopochodnej w Tierra Robada


Linshi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Linshi, Redakcja 4Life News. Zapraszam do przeczytania relacji ze zdarzenia, które miało miejsce na autostradzie na Tierra Robada.

5D4B3bb.png

Dnia 3 września 2023 roku, chwilę po godzinie 16:00, do dyspozytorni San Andreas Police Department wpłynęło zgłoszenie o wycieku substancji ropopochodnej na pasie autostrady, przy wjeździe na Garver Bridge. Na podaną lokalizację zadysponowana została jednostka w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Po przyjeździe funkcjonariusze policji zastali niezidentyfikowaną ciecz rozlaną na jezdni, która pochodziła prawdopodobnie z nieszczelnej miski olejowej przejeżdżającego pojazdu. Po zabezpieczeniu obszaru wezwano jednostkę San Andreas Fire Department, która przybyła na miejsce około godziny 16:30. Jeden ze strażaków po wstępnych oględzinach ustalił, że substancją jest olej silnikowy. W celu wchłonięcia zanieczyszczenia użyty został sorbent, który następnie został zamieciony z drogi. Dzięki szybkiej reakcji służb i ostrożności zachowanej przez kierowców nie doszło do poważniejszego wypadku.

5D4B3bb.png

ElQPVo6.gif

5D4B3bb.png

Udało mi się przeprowadzić wywiad z Detective I @Byialy*, który był obecny na miejscu zdarzenia. Zapraszam do przeczytania.

5D4B3bb.png

L - Linshi
B - Byialy*

5D4B3bb.png

L: Witam, Młodszy Redaktor Linshi z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
B: Uszanowanie, Detective I Byialy*, S. A. Police Department. Jasne, w czym mogę pomóc?

L: Z tego, co udało mi się ustalić, pojawiłeś się na miejscu zdarzenia jako pierwszy. Co zastałeś po przyjeździe?
B: Tak, to prawda. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia napotkałem substancję ropopochodną na pasie ruchu, która zagrażała bezpieczeństwu na drodze. Przystąpiłem do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, a następnie wezwałem San Andreas Fire Department.

L: Czy na miejscu były osoby poszkodowane?
B: Na szczęście nie. Nasza szybka reakcja zapobiegła potencjalnej tragedii, szczególnie że miejscem wystąpienia wycieku był pas autostrady, gdzie prędkość bywa szczególnie wysoka, a co za tym idzie — zagrożenie jest większe.

L: Jak często otrzymujecie wezwania do tego typu zgłoszeń?
B: Tego typu wezwania zdarzają się przynajmniej kilka razy dziennie. Prawdopodobnie ma to związek ze złym stanem technicznym pojazdów poruszających się po drogach naszego stanu.

L: Czy udało się ustalić, jaki pojazd pozostawił ten wyciek?
B: W tej chwili jesteśmy w trakcie analizy monitoringu miejskiego, więc nie jestem w stanie podać więcej szczegółów.

L: Dziękuję za wywiad, życzę miłej służby.

5D4B3bb.png

izlSj9C.png

5D4B3bb.png

dRgaO3X.png

Autoryzował: @Mefju4

5wNnuaX.png

Edytowane przez Mefju4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin