Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pamefloxe, oskarżony przez Kucin


Kucin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kucin
Nick osoby oskarżonej: @Pamefloxe
Powód napisania skargi: Zabranie auta do PP po zbugowaniu się na dodo. Opiszę tutaj sytuację: Zbugowałem się na dodo przez co nie mogłem wejść do samochodu (myślałem, że tylko stoi za blisko innego auta) poprosiłem pracownika SARA @BlackSkorpio69 o zdjęcie ręcznego, w tym momencie tepnął się do mnie supporter @Magik_4 na którego się powołuję w tej skardze. Po tym jak dowiedziałem się, że zbugowałem się przez nową (bardzo dopracowaną) pracę dodo, auto wróciło na miejsce, po tym jak zauważyłem, że ma z powrotem ręczny poszedłem się zabić aby się odbugować. Jak wracałem na parking zauważyłem gracza Pamefloxe, który wiózł moje auto na pp, z tego co się dowiedziałem z polecenia BlackSkorpio69. Nie wygląda to fair w momencie kiedy proszę pracownika o pomoc przez spory nakład raportów na administracje oraz to, że się zbugowałem przez nową pracę, a ten prosi innego pracownika o zabranie auta na PP.
Dowody: https://imgur.com/a/zWbASy7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Uszanowanie, z tej strony Operator Pamefloxe z San Andreas Road Assistance.

Zacznę od najważniejszego pytania, wjeżdżając na parking przed rozpoczęciem pracy zaparkowałeś w miejscu w którym stał już motocykl, czego więc się spodziewałeś? Myślę że normalną sprawą było to że go odholowałem. Nie mniej jednak nawet jeśli coś by ci się zbugowało nie widzę w tym swojej winy, zastałem pojazd w takiej pozycji jak widnieje na ss w spoilerze i dlatego pojazd odholowałem, nie było cię obok i ciężko było by się domyśleć gdzie się podziałeś.. Z mojej strony to wszystko
 

Spoiler

a9GEahU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlackSkorpio69 wiedział o tym, że zbugowałem się na dodo, a jeżeli skuter stał przede mną to poproszę o ss tego.
Tutaj logi:
[2023-09-04 20:43:10] [Output] : Kucin [12]: aha
[2023-09-04 20:43:13] [Output] : Kucin [12]: zbugowalo sie dodo
[2023-09-04 20:43:15] [Output] : BlackSkorpio69 [113]: ?
[2023-09-04 20:43:20] [Output] : Kucin [12]: i musze zdedac xd


[2023-09-04 20:51:36] [Output] : >> Pamefloxe [13]: a ja musialem sie zabic i przyjechac rowerem spowrotem na parking
[2023-09-04 20:51:43] [Output] : << Pamefloxe [13]: rozmawiamy razem na mumble, dostałem polecenie by zabrać bo jest nieprawidłowo zaprkowany
[2023-09-04 20:51:56] [Output] : >> Pamefloxe [13]: od blackskorpio?
[2023-09-04 20:52:03] [Output] : << Pamefloxe [13]: tak

W aucie został zaciągnięty ręczny przez supporta, a ja nic nie mogłem zrobić bo tak jak pisałem Blackowi zbugowało mi się dodo i muszę zdedać. Czy na prawdę aż tak ciężko się domyśleć, że zaraz wrócę po to auto po tym jak się odbuguję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin