Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Rasiu17 oskarżony przez homeboy


fatboychicago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony Pracownik Rasiu17 San Andreas Road Assistance.
Zacznę od tego, że popełniłem błąd przy wystawieniu mandatu, ponieważ rzeczywiście auto nie stało za znakiem "zakaz zatrzymywania się", lecz było źle zaparkowane.
https://imgur.com/a/d7pgM1o
Nie mam nic więcej do dodania i oczekuję na werdykt zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Masellko napisał:

Pojazd był nieprawidłowo zaparkowany i zgodnie z zasadami pracownik miał prawo go odholować, @Rasiu17 proszę zwrócić 100 PLN (różnica pomiędzy powodami odholowania) i zamieścić potwierdzenie poniżej.

Zgodnie z zasadami pracownik powinien rozejrzeć się za ostatnim kierowcą do 3 minut od ostatniego użycia pojazdu, jednak dowód został przycięty i nie widać na nim godziny o której zrobiono screenshota więc nie można udowodnić, że pojazd nie był używany przez 3 minuty. Mam jednak nagranie z tej sytuacji na którym widać godzinę założenia blokady tj. 20:52 i 11 sekund, czyli 2 minuty po ostatnim użyciu. Widać również, że cały czas byłem w pobliżu pojazdu. 
https://imgur.com/a/2bCU9em

Edytowane przez homeboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2023 o 19:50, homeboy napisał:

Zgodnie z zasadami pracownik powinien rozejrzeć się za ostatnim kierowcą do 3 minut od ostatniego użycia pojazdu, jednak dowód został przycięty i nie widać na nim godziny o której zrobiono screenshota więc nie można udowodnić, że pojazd nie był używany przez 3 minuty. Mam jednak nagranie z tej sytuacji na którym widać godzinę założenia blokady tj. 20:52 i 11 sekund, czyli 2 minuty po ostatnim użyciu. Widać również, że cały czas byłem w pobliżu pojazdu. 
https://imgur.com/a/2bCU9em

Pracownik wykonał screena po 2 minutach od porzucenia pojazdu i nie znajdowałeś się wtedy w odległości "renderingu nicków", podbiegłeś raptem pare sekund po wykonaniu screena, lecz na moment wykonania ss'a czyli 20:52 i 01 sekundy nie było Cię w odległości "renderingu nicków" jak można to zauważyć z Twojego filmu gdzie dopiero kiedy podbiegłeś wyświetlił Ci się nick pracownika jak i jemu i było to pare sekund po zrobieniu screena. 

Zamieszczam pełny screen pracownika oraz punkt z taryfikatora. 

Spoiler

r4AbF8O.png

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

Wina pracownika tylko ze względu na pomyłkę w powodzie odholowania pojazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin