Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Rasiu17 oskarżony przez asbesth


azbestuwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: asbesth
Nick osoby oskarżonej: Rasiu17
Powód napisania skargi: Nieuzasadnione odholowanie pojazdu. Na obszarze, w którym znajdował się pojazd nie stoi żaden znak, który zakazywałby postoju i/lub parkowania w tym miejscu. Chciałbym się więc dowiedzieć na jakiej podstawie mój samochód został odholowany na parking policyjny. Pozdrawiam serdecznie :))
Dowody: https://imgur.com/a/iC87xB4

Edytowane przez asbesth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Pracownik Rasiu17 z San Andreas Road Assistance.
Na tym ss wszyściutko widnieje (nawet logi jak twój kolega mnie obraża): https://imgur.com/a/WW0G0kL
Pojazd był źle zaparkowany, nie mam nic więcej do dodania i oczekuję na werdykt zarządu.
Pozdrawiam serdecznie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rasiu17 napisał:

Witam, z tej strony Pracownik Rasiu17 z San Andreas Road Assistance.
Na tym ss wszyściutko widnieje (nawet logi jak twój kolega mnie obraża): https://imgur.com/a/WW0G0kL
Pojazd był źle zaparkowany, nie mam nic więcej do dodania i oczekuję na werdykt zarządu.
Pozdrawiam serdecznie :))

Z graczem Dexzzy* nic mnie nie łączy. Zakładam, że znalazł się tam przypadkiem i tyle. To, że jakiś gracz umniejszył twojej osobie nie ma nic w związku z tematem napisanej skargi i na przyszłość polecam się takimi osobami nie przejmować. Niemniej wciąż chciałbym poznać jakiś "prawny" (najlepiej pod kątem waszego KRD) zapis na, którego podstawie mój samochód został odholowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odholowałem pojazd z powodu złego zaparkowania, chyba jasno się wyraziłem. Poza tym parking był gdzieś 10 metrów od ciebie w miejscu twojego postoju/zaparkowania.
"Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd."
Nie mam nic więcej do dodania i nie będę się wypowiadał, chyba że zostanę o to poproszony przez zarząd.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rasiu17 napisał:

Odholowałem pojazd z powodu złego zaparkowania, chyba jasno się wyraziłem. Poza tym parking był gdzieś 10 metrów od ciebie w miejscu twojego postoju/zaparkowania.
"Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd."
Nie mam nic więcej do dodania i nie będę się wypowiadał, chyba że zostanę o to poproszony przez zarząd.
 

 

Prawda, parking znajduje się obok miejsca w którym zaparkowałem pojazd, aczkolwiek na tym terenie nie znajduje się żaden znak, który zabroniłby mi zaparkować w miejscu, w którym stał mój samochód. Przytoczony przez ciebie fragment jak mniemam przedstawia to na jakiej zasadzie wygląda czynność podczas gdy pojazd zostaje odholowany. Mnie interesuje jednak czym według twojej osoby oznacza w tym wypadku "źle zaparkowany pojazd". Nie stał on na środku drogi. Nie stał on na miejscu, które obejmowałyby jakiekolwiek zakazy nałożone poprzez stojące na tym obszarze znaki. Nie wszystkie miejsca parkingowe muszą być jasno wyznaczone. Jeśli istnieje tam zatoka i nie jest zabronione znakami ani poziomymi, ani pionowymi wjechanie oraz zaparkowanie na niej to dalej nie rozumiem dlaczego mój samochód został przetransportowany do parkingu policyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd był nieprawidłowo zaparkowany i zgodnie z zasadami pracownik miał prawo go odholować, @Rasiu17 proszę zwrócić 100 PLN (różnica pomiędzy powodami odholowania) i zamieścić potwierdzenie poniżej.

Edytowane przez Masellko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Masellko napisał:

Pojazd był nieprawidłowo zaparkowany i zgodnie z zasadami pracownik miał prawo go odholować, @Rasiu17 proszę zwrócić 100 PLN (różnica pomiędzy powodami odholowania) i zamieścić potwierdzenie poniżej.

Pozostaje kwestia, że ze screenshota przedstawionego przez pracownika nie wynika czy samochód stał tam 3 minuty. Owszem widać na suszarce, o której godzinie był ostatnio używany ale na zdjęciu (prawy dolny róg) nie ma paska z rzeczywistą godziną, ponieważ dowód został przez waszego pracownika zmodyfikowany. Na zdjęciu samochód stoi już z założoną blokadą więc równie dobrze mógł tam stać z założoną blokadą przykładowo godzinę lub też mogła zostać ona założona minutę po pozostawieniu pojazdu w tym miejscu, a dopiero potem wykonany został zrzut ekranu. To czasem nie jest tak, że screenshot powinien zostać wykonany ale przed założeniem blokady gdy rzeczywiście upłyną te 3 minuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Rasiu17 napisał:

Odholowałem pojazd z powodu złego zaparkowania, chyba jasno się wyraziłem. Poza tym parking był gdzieś 10 metrów od ciebie w miejscu twojego postoju/zaparkowania.
"Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd."
Nie mam nic więcej do dodania i nie będę się wypowiadał, chyba że zostanę o to poproszony przez zarząd.
 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, asbesth napisał:

Pozostaje kwestia, że ze screenshota przedstawionego przez pracownika nie wynika czy samochód stał tam 3 minuty. Owszem widać na suszarce, o której godzinie był ostatnio używany ale na zdjęciu (prawy dolny róg) nie ma paska z rzeczywistą godziną, ponieważ dowód został przez waszego pracownika zmodyfikowany. Na zdjęciu samochód stoi już z założoną blokadą więc równie dobrze mógł tam stać z założoną blokadą przykładowo godzinę lub też mogła zostać ona założona minutę po pozostawieniu pojazdu w tym miejscu, a dopiero potem wykonany został zrzut ekranu. To czasem nie jest tak, że screenshot powinien zostać wykonany ale przed założeniem blokady gdy rzeczywiście upłyną te 3 minuty?

Sytuacja była dokładnie weryfikowana w logach serwera:

Ostatnie użycie pojazdu ze screena dowodowego: 23:03
Założenie blokady: 23:06:36

Różnica zwrócona - sprawę uważam za zamkniętą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin