Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem Kozixon


Mich.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1287306541_liniazlogiewm.thumb.png.99794ef55725d6f3cd0d43582a04ffa2.png
Hej! Młodszy Reporter @Mich. się kłania, Redakcja 4Life News. W tym materiale, przygotowałem dla Was dość ciekawy w mojej opinii wywiad. Jego główną postacią jest AdministratorWłaściciel biznesu 4FIGHT @Kozixon. Zachęcam do przeczytania!
1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png
ekCxpSl.png
1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png
M - Mich.
K - Kozixon

M: Witaj, Młodszy Reporter Mich. z tej strony, możemy zaczynać?
K: Hej, jasne.

M: Świetnie! Opowiedz nam coś o sobie.
K:  Mam na imię Łukasz, mam 22 lata. Pracuję w służbach podlegających pod MSWiA i obecnie studiuję kierunek oficerski związany z tymi służbami. Pochodzę z województwa świętokrzyskiego, lecz w czasie semestru większość czasu spędzam w miejscowości, w której studiuję. W wolnym czasie lubię pograć w różne sporty zespołowe, pobiegać czy zrobić trening na siłowni. Uwielbiam też obejrzeć dobre seriale czy filmy głównie z wątkiem kryminalnym, prawniczym oraz inne, jednakże wisienką na torcie są horrory. No i oczywiście w wolnym czasie standardowo lubię też odpocząć na wypadzie ze znajomymi. Podsumowując - nic wyjątkowego.

M: Brzmi ambitnie. Mógłbyś opisać swoje początki z serwerem?
K: Nie podobało mi się, w jakim kierunku idzie konkurencyjny serwer, gdzie też pełniłem znaczące funkcje. Sytuacja ta doprowadziła do tego, że zacząłem szukać innego serwera. Bliski mi kolega zaproponował właśnie 4Life'a. Moje początki na serwerze sięgają 2015 roku, gdzie rozegrałem w okolicach 200 godzin. Po tym czasie przestałem grać. Niestety nie mam konkretnych wspomnień z tego okresu, po prostu grałem jak każdy. Na serwer wróciłem w styczniu 2018 roku. W tym samym miesiącu dostałem się do TSA, co przyczyniło się do mojego szybkiego rozwoju na serwerze. Frakcji bardzo dużo zawdzięczam, bo to między innymi dzięki niej i osobom, które tam poznałem gram na serwerze do dziś oraz, mimo że już wiele poznanych tam osób nie należy do frakcji jak ja to i tak utrzymujemy ze sobą stały kontakt.

M: Rozumiem. Jesteś w stanie przedstawić nam sprawę ze swoim majątkiem? Ile czasu już przegrałeś na serwerze?
K: Obecnie mam przegrane 3766 godzin. Swój majątek szacuję na kilkanaście milionów, co oczywiście głównie posiadam w pojazdach. Dla zainteresowanych można wszystko wyszukać w bazie pojazdów.

M: Przyzwoita kwota. Jak doszło do tego, że znajdujesz się aktualnie w ekipie serwera? Miałeś jakieś gorsze momenty? Opisz nam swoje obowiązki.
K: Członkiem ekipy serwera jestem od początku 2020 roku. W maju tego samego roku niestety zostałem pozbawiony rangi Supportera z powodu złamania regulaminu członka ekipy, nie chcę zdradzać szczegółów i swojej opinii na ten temat. Powróciłem na rangę w październiku, gdzie sprawowałem ją aż do swojego awansu na Moderatora w styczniu 2021 roku. Po drodze zdarzyło mi się kilkudniowe zawieszenie, gdzie za bardzo zacząłem spoufalać się z graczami. Kolejny awans otrzymałem w grudniu 2021 roku na rangę Administratora, którą sprawuję do dziś. Miałem dłuższą przerwę od rangi przypadającą na okres luty - grudzień 2022 roku, która była spowodowana brakiem czasu ze względu na etapy rekrutacji w pracy. To byłoby na tyle z przebiegu mojej przygody w administracji, bez wybuchów. Głównym obowiązkiem Administratora, jak i reszty członków ekipy jest niesienie pomocy graczom na serwerze i forum. Dodatkowo rozpatruję skargi na graczy.

M: Ciekawie. Jesteś Właścicielem 4Fight. Jakie wiążą się z tym obowiązki? Jak się czujesz na tej randze?
K:  Funkcję sprawuję dopiero od kilku dni, więc na moje konkretne odczucia trochę za wcześnie. Jedynym odczuciem, jakie mogę przytoczyć to jak bardzo ważny jest wpływ decyzji właściciela na przyszłość biznesu oraz jak ważna jest współpraca z innymi. Przede wszystkim osoba na takim stanowisku musi m.in. kierować pracownikami, organizować wydarzenia i prowadzić nad nimi główny nadzór, zarządzać finansami oraz tworzyć wątki regulujące pracę biznesu.

M: Jest coś, co chciałbyś dodać, ująć w biznesie?
K:  Właśnie jestem na etapie wdrażania swoich pomysłów. O wszystkim staramy się informować na bieżąco w dziale biznesu na forum. Nie chcę zdradzać szczegółów, bo konkurencja nie śpi, a biznes musi się kręcić, ale już teraz mogę zaprosić wszystkich na najbliższe wydarzenie, na którym będzie gala międzyfrakcyjna, która odbędzie się 30 września (sobota). Wracamy do tego formatu, ponieważ ostatni event tego typu miał miejsce w 2021 roku. System przeprowadzania walk w tej gali został zmieniony na ciekawszy dla publiczności. Przyjmowanie zakładów odbędzie się inaczej niż dotychczas, ponieważ będą na to 3 sposoby - na forum, u pracowników na serwerze oraz w okienku na bazie na 30 minut przed galą. Przewidywane otwarcie zakładów jest na 24 września (niedziela) i będzie trwać do samej gali. No i oczywiście przewidujemy nagrody dla publiczności, więc serdecznie zapraszam.

1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png
rLdnnMo.png
1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png

M: Miałeś jakieś zawahania co do przyszłości na serwerze? Chęć odejścia, dłuższej przerwy i tym podobne.
K:  Takie myśli przychodzą w chwili kiedy zalicza się jakieś potknięcie lub upadek na serwerze, lecz w moim przypadku odbyło się bez większych konkretów. Zdarzyła mi się jedyna dłuższa przerwa, która się zaczęła w październiku 2022 roku, kiedy to przykładowo musiałem odpuścić i odejść z frakcji po prawie 5 latach członkostwa, lecz przerwa nie była spowodowana jakimś zwątpieniem a bardziej koniecznością z powodu braku czasu po podjęciu tak wymagającej pracy i studiów. Zdarzały się również przerwy w pełnieniu innych stanowisk serwerowych, ale tak typowo od powrotu w 2018 roku serwera nie miałem odejścia/przerwy.

M: Rozumiem. Jest coś, co chciałbyś ujrzeć na serwerze, albo usunąć?
K:  Pewnie są rzeczy, które może bym chętnie zmienił albo dodał, ale to raczej są one małoznaczące. Na chwilę obecną rozgrywka sprawia mi przyjemność i nic nie kuje mnie w oczy. Jedyne co to może z powodu, że jestem fanem rozbudowanych prac z nieistniejącego już serwera to chętnie bym zobaczył różnorodność poziomu danej pracy - wykonujemy inną czynność w zależności od levela, a nie tylko dostajemy wzrost płacy.

M: Wolałbyś mieć największy majątek na serwerze, czy pełnić funkcje Starszego Administratora?
K: Mój obecny status na serwerze jest na tyle rozwinięty, że w obecnej chwili większą przyjemność z rozgrywki sprawia mi sprawowanie danej funkcji niż zbieranie majątku. W ostatnim czasie wręcz bawię się nim, niż zbieram na konkretny cel. Odpowiadając na pytanie - wolałbym sprawować funkcję Starszego Administratora.

M: Masz jakieś porady dla osób, które chcą startować w rekrutacji na stanowisko Supporta?
K: Co prawda swoje podanie składałem już dobry kawałek czasu temu, prawdopodobnie na przełomie 2019/2020 roku i nie koniecznie potrafię podać konkretne przykłady, ale moim zdaniem przede wszystkim to nie oszukiwać oraz takie osoby jak chcą się bawić na serwerze to pewnie tylko, że trzeba to robić umiejętnie, żeby nie łapać bezsensownych kar.

M: Okej! To już wszystko, dziękuje bardzo! Chciałbyś kogoś pozdrowić?
K: Dziękuję za zainteresowanie moją osobą. Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników redakcji oraz wszystkich moich znajomych a w szczególności @Pawi. @Hubs* @Tomxcio @Martelke @AdiiKoo @Kucin @Emiljusz i naszego wiecznego osiemnastolatka @Wiesi3k.NpS.

1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png

uFjJzGz.png
Autoryzował: @Mlonskyy

1287306541_liniazlogiewm.thumb.png.99794ef55725d6f3cd0d43582a04ffa2.png

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin