Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem Byialy*!


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

5wNnuaX.png

Z tej strony Starszy Redaktor @Kvmykk__, Redakcja 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Administratorem @Byialy*!

5D4B3bb.png

bUEipAy.gif

5D4B3bb.png

K - Kvmykk__
B - Byialy*

5D4B3bb.png

 

K: Cześć! Starszy Redaktor Kvmykk__ z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś odpowiedzieć na parę pytań i udzielić wywiadu dla redakcji?
B: Cześć, bardzo chętnie!

K: Super! Na początek możesz przedstawić się i opowiedzieć coś o sobie.
B: To może zacznę standardowo - nazywam się Marcin, mam 21 lat. Mieszkam w Szczecinie, aczkolwiek pochodzę z bliskich okolic Poznania. Pracuję jako konduktor w Zachodniopomorskim Oddziale POLREGIO. Moja praca jest jednocześnie moją pasją, dlatego każdy dzień roboczy mija mi w mgnieniu oka. Nie wiem, skąd to się wzięło, jakoś w gimnazjum mnie złapało i nie puściło, aż do teraz. O sobie powiem, że jestem bardzo pozytywną i wyluzowaną osobą, ale jak trzeba być profesjonalnym, to również potrafię. Jak znajdę chwilę wolnego, to spotykam się ze znajomymi lub wybieram się na spacer z moimi psiakami. Nie ukrywam, że dużo czasu poświęcam na granie na komputerze. Co by tu jeszcze ciekawego... przed karierą na kolei pracowałem w Żabce oraz w restauracji jako kelner. Zdecydowanie preferuję pracę z ludźmi niżeli siedzieć samemu w biurze 8 godzin.

K: Czym zajmujesz się na co dzień i jak lubisz spędzać swój wolny czas?
B: Tak jak wspomniałem, na co dzień zajmuję się dbaniem o bezpieczeństwo przewozu, kontrolą dokumentów przewozowych oraz sprzedażą biletów w pociągach REGIO. Co do spędzania wolnego czasu - chętnie spędzam czas z Przyjaciółmi, zarówno tymi internetowymi, jak i "realnymi". Ostatnimi czasy coraz chętniej oddaję się podróży, aczkolwiek chwilowo nie mam na to czasu.

K: Masz jakieś marzenia, które chciałbyś spełnić w swoim życiu?
B: Na chwilę obecną chyba nie. Uważam, że wszystko osiągnąłem. Marzeń typu "być bogaty" czy "mieć super dom z basenem" nie będę przywoływał, bo chyba każdy chce żyć w dobrostanie.

5D4B3bb.png

JGUErI0.gif

5D4B3bb.png

K: Świetnie, zatem możemy przejść do sceny MTA. Pamiętasz, jak trafiłeś na serwer MTA 4Life?
B: Grając na innym serwerze, który niestety kierował się w stronę zamknięcia; postanowiliśmy zawitać na 4Life i zobaczyć co w trawie piszczy. Pierwsze wrażenia niestety nie były najlepsze, aczkolwiek po jakimś czasie się przekonałem i postanowiłem zostać.

K: Jak wspominasz swoje początki na serwerze?
B: Pamiętam pojedyncze sytuacje, ale na pewno dobrze. Wszystko, co nowe jest ekscytujące - zwłaszcza zmiany, które finalnie wychodzą na dobre.

K: Ostatni wywiad z tobą był przeprowadzany prawie rok temu, od tego czasu na twoim koncie przybyło ponad 700 godzin - jak oceniłbyś ten czas?
B: Matko - naprawdę? Aż tyle mi przybyło? Cóż, czas ucieka jak przez palce. Na pewno nie oceniam go jako czas stracony. Czy mógłbym ten czas spożytkować - na pewno znalazłaby się jakaś bardziej konstruktywna ścieżka, ale niczego nie żałuję.

K: Nie znajdujesz się już we frakcji S.A. Police Department, możemy wiedzieć, co było przyczyną twojego odejścia?
B: Przyczyna była dosyć oczywista - najzwyczajniej w świecie miałem na swoich barkach zbyt wiele obowiązków - łącznie z tymi z życia realnego. Nie miałem czasu na to, aby dodatkowo wyrabiać normę minut jako Officer - dlatego postanowiłem zrezygnować z przynależności do S. A. Police Department.

K: Cały czas natomiast znajdujesz się w tej samej organizacji, przez tyle czasu nie kusiło Cię nigdy, aby zmienić tę organizację, by na przykład poznać nowych ludzi?
B: Ani przez chwilę nie miałem pomysłu o zmianie organizacji. W Olimpie zaaklimatyzowałem się od samego początku - co więcej, pełnie tam dosyć istotną funkcję. Nowych ludzi poznaje codziennie, wykonując zgłoszenia od Graczy.

K: Rozumiem. Jesteś opiekunem w Komisji Spraw Frakcyjnych, uważasz, że to odpowiedzialne stanowisko?
B: Z całą pewnością tak. Jako Komisja podejmujemy szereg kluczowych dla funkcjonowania frakcji decyzji.

K: Na czym polegają twoje obowiązki w owej komisji?
B: Sprawuję szczególną opiekę nad frakcją San Andreas Medical Department, aczkolwiek niejednokrotnie podejmowałem interwencję w innych frakcjach. Moim obowiązkiem jest działać, gdy tylko dochodzi do naruszeń jakichkolwiek zasad frakcyjnych lub Regulaminów serwera.

K: Świetnie, należysz również do Komisji Spraw Biznesowych. Jak łączysz nadzorowanie jednocześnie frakcji oraz biznesów?
B: Jak? Nie wiem. Jakoś daję radę, skoro Zarządcy obu Komisji nie mają żadnych zastrzeżeń do mojej pracy. Tak naprawdę, to nie jest to czasochłonne zajęcie - najwięcej odbywa się poza serwerem, co mogę robić nawet w czasie wolnym na telefonie.

K: Pamiętasz może swoje początki w administracji? Czego spodziewałeś się przed dołączeniem, a co zastałeś po dostaniu się?
B: Pamiętam doskonale, były to bardzo sympatyczne chwile. Spodziewałem się tego, co zastałem - momentami ciężkiej pracy na rzecz Społeczności. Zaskoczyło mnie jedynie to, jak bardzo różnorodne mogą być zgłoszenia Graczy. Spodziewałem się, że będą one ograniczać się do spraw typu "taranuje mnie", "wydachowałem", "wpadłem do wody" lub "utknąłem".

K: Okej, przez ostatni rok udało Ci się awansować z rangi Support na role Administratora. Cieszysz się z tego?
B: Oczywiście! Awans na Administratora chyba przeżyłem najbardziej. Pamiętam, że w momencie wypisania ogłoszenia zaczynałem rozgrywkę ze znajomymi. Przez pierwsze 10 minut nie potrafiłem się skupić na grze.

K: Jak zmieniły się twoje obowiązki od czasu awansu?
B: Z racji, że otrzymałem możliwość banowania Graczy - mam prawo do rozpatrywania skarg na Graczy. Co więcej, moimi obowiązkami są reporty, których nie mogą wykonać członkowie Administracji o niższych rangach.

K: Myślisz, że uda Ci się awansować na rangę Starszego Administratora?
B: Ciężkie pytanie - nawet nie wiem, czy chcę. Wiadomo, chętnie przygarnąłbym dodatkowe uprawnienia/obowiązki, aczkolwiek sprawowanie opieki nad Ekipą do najłatwiejszych nie należy. Czy się uda - zobaczymy.

K: Bycie administratorem, wspieranie organizacji, oraz nadzorowanie frakcji i biznesów to dosyć odpowiedzialne stanowiska. Jak radzisz sobie ze wszystkimi obowiązki jednocześnie?
B: Jakoś daję radę, ale momentami czuję, że jest tego za dużo - jednak bardzo nie chciałbym odchodzić z którejkolwiek ze struktur. Może za jakiś czas skorzystam z prawa do przysługującej mi przerwy.

5D4B3bb.png

SzSSZmD.gif

5D4B3bb.png

K: W porządku, co jeszcze udało ci się osiągnąć na serwerze?
B: Chyba wszystko udało Ci się odkopać - więcej grzechów nie pamiętam.

K: Masz jeszcze jakiś cel, do którego osiągnięcia dążysz na serwerze?
B: Oj chyba nie, znajomi serwerowi śmieją się, że "przeszedłem 4Life".

K: Jakie jest twoje serwerowe marzenie?
B: Może wreszcie kupić jakąś nieruchomość, bo na razie co mieszkam w kontenerze/willi Administracji. Tak to raczej nie.

K: Planujesz dołączenie do jakiejś frakcji w przyszłości?
B: Na chwilę obecną nie - jeżeli już, to raczej zdecydowałbym się na powrót do struktur Police Department. Była to moja pierwsza frakcja i jakby na to nie patrzeć, czuję do niej sentyment.

K: Nie uważasz, że ponad 2 000 godzin to dużo czasu, i mógłbyś wykorzystać go lepiej?
B: Na pewno mógłbym lepiej spożytkować, ale tak jak pisałem - nie żałuję żadnej z chwil. Fakt, 2000 godzin to całkiem sporo.

K: Gdyby nie MTA, myślisz, że na co poświęciłbyś tyle czasu?
B: Pytania z serii "co by było gdyby" są o tyle ciężkie, że nie zna się na nie odpowiedzi. Może znalazłbym jakąś kolejną pasję.

K: Chciałbyś pochwalić się, jak aktualnie wygląda twój garaż i ile aut zdołałeś zdobyć przez prawie 4 lata?
B: Posiadam 2 doinwestowane pojazdy - Sultan oraz Bullet.

K: Na ile wyceniłbyś swój majątek po takim czasie rozgrywki?
B: Posiadam 1 200 000 PLN w gotówce oraz wyżej wspomniane pojazdy.

K: Czy uważasz, że serwer przyniósł ci jakichś przyjaciół, na których można polegać?
B: Ten konkretny serwer - chyba nie. Na pewno przyniósł mi nowe znajomości, ale przyjaciół, na których mogę polegać, poznałem przez inny serwer MTA.

K: Może odchodząc od tematu MTA, zdarza ci się grać w jakieś inne gry?
B: Ostatnio Pani RCON wciągnęła mnie w grę, w którą nie chciałem zaczynać grać - Fortnite. Co więcej, co jakiś czas popykam w Fall Guys czy Hunt: Showdown. Tak to chyba nie - może co jakiś czas jakiś nowy tytuł wpadnie.

K: Okej, niestety musimy kończyć naszą rozmowę, szkoda, bo była naprawdę przyjemna. Chciałbyś pozdrowić kogoś na koniec?
B: Jasne! Pozdrawiam @Greyna.gg @Bilu.sus @Aza* @Susekk @Linshi, cały KSF, KSB, Olimp, SAPD oraz Ciebie.

K: Świetnie, dziękuje za pozdrowienia oraz udzielenie wywiadu, dołączam się do reszty pozdrowień!
B: Dziękuje za wywiad, do zobaczenia na serwerze!

5D4B3bb.png

bHM0FpR.gif

5D4B3bb.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu!

XYsfI9c.png

Autoryzował: @Mefju4

5wNnuaX.png

Edytowane przez Mefju4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin