Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SenX - oskarżony przez Kitka


Kitka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:   SenX
    Data i godzina zdarzenia: 02.10.23 22:20
    Pełen opis sytuacji: miałam do zapłaty mandat 1.6k, miałam 1000pln w bankomacie i 850 pln gotówki przy sobie, napisałam to na czacie a policjant uniemożliwił mi zapłatę i osadził w więzieniu marnując mój czas 

    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
https://zapodaj.net/plik-OODuBl3SO4

Ja,  Kitka  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam Cię serdecznie.
Przed podjęciem z tobą działań zachowywałaś się karygodnie, podchodziłaś pod celownik broni palnej, utrudniałaś pracę kolegom z frakcji a także nie reagowałaś na grzeczne polecenia z naszej strony, po odrzuceniu przez Ciebie mandatu zostałaś przetransportowana do więzienia, uważam że była to dla Ciebie odpowiednia kara patrząc na to w jaki sposób traktowałaś innych funkcjonariuszy oraz mnie.
Pozdrawiam Police Officer I SenX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
7 minut temu, Veon.ogf napisał:

@SenX wystawiłeś zatrzymanej mandat, więc dlaczego nie dałeś jej możliwości wyjęcia brakujących pieniędzy z bankomatu?

Sytuacja podczas działań była dynamiczna, Gracz z tego co pamiętam zaczął pisać o bankomacie dopiero podczas transportu do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin