Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bogens - oskarżony przez barson.


WaterSigma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Bogens
Data i godzina zdarzenia: 03.10.2023r. 17:51
Pełen opis sytuacji: Witam wszystkich zgromadzonych, niestety wczoraj wieczorem byłem świadkiem bardzo przykrej sytuacji, w której mogło dojść do strasznej tragedii przez nieuwagę funkcjonariusza policji o nicku Bogens. Mianowicie jeżdżąc po mapie San Andreas, przy okazji pracując na eTransporterze, policjant ten wymusił pierwszeństwo nie rozglądając się, a po prostu przejeżdżając jak gdyby nic. Jak widać na nagraniu - jechałem drogą z pierwszeństwem co zaznaczyłem na załączonym dodatkowym obrazku, że funkcjonariusz miał LINIE CIĄGŁĄ, i był zobowiązany ustąpić mi pierwszeństwa. Niestety tak się nie stało i o mały włos nie doszło do kolizji aut. Nie wiem czym to było spowodowane, czy funkcjonariusz prowadził pojazd pod wpływem alkoholu? Czy po prostu nie posiada on znajomości KRD. Nie mniej jednak chciałbym, by funkcjonariusz, który powinien dawać przykład graczom stosując się do znaków poziomych jak i pionowych, został ukarany. 
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/6QbZf3Z

                                                                    Ja, barson. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin