Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Relacja z czwartej gali międzyfrakcyjnej


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie, z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412 oraz Redaktor @Linshi. Dziś przedstawiamy wam relacje z czwartej gali międzyfrakcyjnej. 

5D4B3bb.png
FnDkdeU.gif
5D4B3bb.png

@tkler1 (SAMD) pokonał w pierwszej walce @kayegoshii (TSA), a następnie @klonek12391 (TSA) zapewniając SAMD zwycięstwo w pierwszej rundzie!

@Piko0412 (SAFD) zwyciężył w pierwszej walce @Rasiu17 (SARA), ale w następnej poległ przez @Ralzi (SARA). W trzeciej walce @Mich. (SAFD) pokonał @Ralzi (SARA), zgarniając punkt dla swojej frakcji.

@tkler1 (SAMD) pokonał w pierwszej walce @ZineX. (SAPD), a następnie poległ przez @Reksio* (SAPD). W ostatniej walce tej rundy @Reksio* (SAPD) wyeliminował @Wietrzyk_7002 (SAMD) zapewniając SAPD pierwszy punkt.

@kayegoshii (TSA) zwyciężył w pierwszej walce z @Rasiu17 (SARA), ale w następnej poległ przez @Ralzi (SARA). W trzeciej walce @klonek12391 (TSA) pokonał @Ralzi (SARA), zdobywając punkt dla TSA.

@Piko0412 (SAFD) pokonał w pierwszej walce @ZineX. (SAPD), a następnie poległ przez @Reksio* (SAPD). W ostatniej walce tej rundy @Mich. (SAFD) wyeliminował Reksio* (SAPD) zgarniając drugi punkt dla SAFD.

@tkler1 (SAMD) zwyciężył w pierwszej walce z @Pamefloxe (SARA), a następnie @Ralzi (SARA) zapewniając drugi punkt swojej frakcji. Cóż za forma zawodnika medyków, to jego drugie zwycięstwo w pojedynkę!

@Reksio* (SAPD) pokonał w pierwszej walce @Pamefloxe (SARA), ale w następnej poległ przez @Ralzi (SARA). W trzeciej walce @KavKa* pokonał @Ralzi (SARA), zdobywając drugi punkt dla SAPD.

@Piko0412 (SAFD) zwyciężył w pierwszej walce z @kayegoshii (TSA), a następnie poległ przez @klonek12391 (TSA). W ostatniej walce tej rundy Mich. (SAFD) wyeliminował @klonek12391 (TSA), zgarniając trzeci punkt dla SAFD.

@Reksio* (SAPD) pokonał w pierwszej walce @kayegoshii (TSA), ale w następnej poległ przez @klonek12391 (TSA). W trzeciej walce @veeniX. (SAPD) pokonał @klonek12391 (TSA), zapewniając swojej frakcji trzeci punkt. 

@Serg* (SAFD) zwyciężył w pierwszej walce z @Wietrzyk_7002 (SAMD), a następnie  @tkler1 (SAMD) zdobywając czwarty punkt dla frakcji SAFD i zapewniając jej zwycięstwo w IX Gali Międzyfrakcyjnej!

5D4B3bb.png

Po całej gali Redaktor @Linshi przeprowadził wywiad z jednym z zawodnikiem zwyciężonej frakcji @Piko0412.

L - Linshi
P - Piko0412

5D4B3bb.png

L - Witam, Młodszy Redaktor Linshi z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
P - Jasne, pytaj śmiało.

L - Czy przed galą obstawialiście, że uda wam się wygrać? Byliście pewni siebie?
P - Może pewni nie, gdyż miałem zastrzeżenia co do mojego kolegi z drużyny, nigdy jeszcze nie brał udziału w walkach. Czy myśleliśmy, czy wygramy? Przed samą galą nie, lecz już po pierwszym starciu można było się trochę domyślić.

L - Do ostatniej rundy toczyła się walka o zwycięstwo. Jakie emocje wam wtedy towarzyszyły?
P - Jeżeli mówiąc o walce finałowej, to muszę się przyznać, że musiałem odejść od komputera, zjawiłem się na jej końcu, widząc wygranego.

L - Można wiedzieć, czy zdobyliście jakieś nagrody?
P - Oczywiście, wraz z Mich. oraz Serg* wywalczyliśmy 40 tysięcy PLN do podziału na trójkę, oraz 4 tysiące PLN dla każdego pracownika frakcji.

L - Jak oceniasz organizację i przebieg gali? Zamierzasz w przyszłości brać udział w podobnych wydarzeniach?
P - Przebieg i całość eventu oceniam na bardzo wysokim poziomie, jedynie co mi się nie spodobało to dyskwalifikacja mnie z powodu zbyt wysokiego pingu podczas walk.

5D4B3bb.png
DeP8Ifr.gif
5D4B3bb.png

Miejsca zajęte przez poszczególne frakcje:

San Andreas Fire Department (4 punkty)

San Andreas Police Department (3 punkty)

San Andreas Medical Department (2 punkty)

Transport of San Andreas (1 punkt)

San Andreas Road Assistance (0 punktów)

5D4B3bb.png
NtXRdGI.gif
5D4B3bb.png

W trakcie całej gali przyjmowane były zakłady na zwycięzcę całego wydarzenia oraz poszczególne walki. W przerwach organizatorzy zadawali pytania z nagrodami oraz rzucali walizki. 

5D4B3bb.png

w47Nijp.png
03o3sMK.png

Autoryzował: @Mefju4

5wNnuaX.png

 

Edytowane przez Mefju4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin