Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na xSerrek - oskarżony przez [L4G]Adracz45


SPRZEDAM_REXA_1.6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: @xSerrek
    Data i godzina zdarzenia: 02.10.2023, 17
20
    Pełen opis sytuacji: Otóż przemierzając przez dzielnice miasta Los Santos otrzymałem nakaz zatrzymania się od oskarżonego ze względu na wykroczenie. Akcja toczyła się zaraz przy wjeździe na stację paliw i kiedy spojrzałem na ilość baku, ujrzałem pustkę. Najprawdopodobniej silnik zgasłby mi po kilku sekundach od nakazu zatrzymania więc postanowiłem oraz poinformowałem o tym f-sza, że zatankuję pojazd w ramach pościgu RP, który nie wypadłby zbyt ładnie nie mając paliwa oraz zacznę kontynuować profilaktyczne zatrzymanie na poboczu.
Jednak w trakcie tankowania, kiedy już bak był w połowie pełny, zostałem otoczony przez dodatkowy radiowóz, z którego wyszedł oburzony f-sz. Stwierdził on tą sytuację (nie będąc zamieszanym) za niestosowanie się do poleceń i zostałem potraktowany użyciem bezpośredniej siły w postaci wysiadki z pojazdu oraz przytrzymanie mnie w radiowozie w celu "kontynuowania zatrzymania". W konkluzji trafiłem na odsiadkę, a pojazd znajduje się na parkingu policyjnym.
Podsumowując zostałem zatrzymany za niestosowanie się do poleceń, kiedy to sami f-szowie nie przystosowali się do mojej prośby. Tylko wspomnę, że frakcje mają poniekąd obowiązek odgrywania akcji RP, w której byłby pościg RP (niestety niemożliwy nie posiadając przy sobie odpowiedniej ilości paliwa).
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/AIlElwt (reszta w logach)

 


Ja, [L4G]Adracz45 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@xSerrek wydał ci polecenie zatrzymania o godzinie 16:48:35, natomiast po półtorej minuty ucieczki uświadomiłeś sobie, że nie masz paliwa i musisz zatankować pojazd. Po takim czasie funkcjonariusz mógł uznać to jako pościg motoryzowany.

Funkcjonariusz postąpił prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin