Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie/Przeprosiny. TheGames


TheBambus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich chciałbym was poinformować że odchodzę niedługo dostanę bana. :( powód: PSC 

 

Chciałbym przeprosić bardzo mocno Grub_sona za utrudniane mi gry. wiem ja ci też utrudniałem tarany i wgl

 

Przepraszam Natale* za tarany 

 

chciałbym pożegnać się z:

 

- Ciperek* Papapa mój przyjacielu z MTA i reala <3 fajnie się nam grało ty tez odszedłeś juz to i ja też <3 

 

- Duck te nasze odwalanie <3

 

- Grub_son Przepraszam cię Odblokuj mnie na FB i skype to wytłumaczę ci to wszytko

 

- WertiPL który chciał mnie w TSA :( Przepraszam Werti cie za to że jednak nie będę w TSA Ale czasami wbije na Mumble z tb pogadać bo mnie polubiłeś ja cb też jesteś spoko ziom <3

 

- Neksi siemka ziomek już ci nie pomogę z graczami w tune twoim :3

 

- Baker Gdyby nie to prawko to na pewno bym tego nie zrobił po tym prawko się tak wkurzyłem i wgl że pomyślałem że odchodzę wiem to tylko 3 dni ale wiesz dokładnie że jeszcze wcześniej dostałem prawko na 3dni bma i jak ty mi kary nie zdjąłeś to se pomyślałem że a wale to i odbiło mi i zrobiłem tą sprawę z PSC ale yrex mnie oszukał i pomyślałem że co się cej będzie się woził niech też za to oszustwo odpowie  :)

- Mateo202 narka ceju

- Mirek narka

- Piotrek elo 

- D@mian3k elo cj

 

Więc żegnam wszystkich z 4Life nie byłem aż tak znany na 4Life bo lubiłem sam grać najczęściej :( MAM NADZIEJĘ ŻE ZABIORĄ SABRE Z KONTA yrex'a I ADMINISTRACJA DA  WAM JE NA JAKIŚ EVENT ID SABRY: 15201 Z UP1 SILNIK 1.8 PRZEBIEG OKOŁO 500KM

 

DOWIDZENIA!!! POZDRAWIAM: TheGames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś głupotę, ale wszystko da się jeszcze odkręcić. Myślę, że nie powinieneś odchodzić a dociągnąć sprawę do końca, przyjać konsekwencje na klatę i spróbować się poprawić. :) Każdy popełnia błędy jak i każdemu należy się druga szansa.

 

Jeżeli jednak to ostateczna decyzja to uważaj na wszystko i wszystkich bo każdy może chcieć Cie oszukać. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze zrozumiałeś swoje błędy ale niestety nie jestem w stanie ci wybaczyć to co robiłeś tym,  bardziej  że to było robione wielokrotnie    mieliśmy spine przez gre  - mimo że się znamy z 2 lata już dobre  moim zdanie powinieneś nie odchodzić   z serwa ale to twoja decyzja tyle odemnie 3maj się ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze zrozumiałeś swoje błędy ale niestety nie jestem w stanie ci wybaczyć to co robiłeś tym, bardziej że to było robione wielokrotnie mieliśmy spine przez gre - mimo że się znamy z 2 lata już dobre moim zdanie powinieneś nie odchodzić z serwa ale to twoja decyzja tyle odemnie 3maj się ;) !

Sry mordo ja tez cie przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Zrobiłeś głupotę, ale wszystko da się jeszcze odkręcić. Myślę, że nie powinieneś odchodzić a dociągnąć sprawę do końca, przyjać konsekwencje na klatę i spróbować się poprawić. :) Każdy popełnia błędy jak i każdemu należy się druga szansa.

 

Jeżeli jednak to ostateczna decyzja to uważaj na wszystko i wszystkich bo każdy może chcieć Cie oszukać. Trzymaj się.

 

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin