Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez SirHerbatnik*


SirHerbatnik*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @pepsiak01
    Data i godzina zdarzenia: 14.10.2023
    Pełen opis sytuacji: Jak widac na nagraniach widocznych na imgurze, jechalem spokojnie smieciarką po czym wysiadł z pojazdu i przebił mi opony, przypadkowe zdarzenie i brak opanowania od strony funkcjonariusza(żałosne zachowanie) + Brak jakiejkolwiek skruchy.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/gn7GALM

Ja,  SirHerbatnik*  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez SirHerbatnik*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Uszanowanie, Police Officer II pepsiak01 z San Andreas Police Department.

Na 1 nagraniu widać wszystko ładnie jak mnie potrąciłeś, zbiłeś mi połowę kamizelki vdm'em, więc miałem prawo użyć broni palnej.

12 godzin temu, SirHerbatnik* napisał:

brak opanowania od strony funkcjonariusza(żałosne zachowanie) + Brak jakiejkolwiek skruchy.

Co? Ja Ciebie mam jeszcze przepraszać że mnie specjalnie potrąciłeś podczas zatrzymania, gdzie był widoczny dymek chatu i mogłeś mnie spokojnie ominąć.

 

Czekam na decyzję zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, mogłes zachować ostrożność i się rozejrzeć  czy nic nie jedzie na pasie ruchu gdy wysiadałeś a nie bezpośrednio mi pod koła wysiąść i z swoim bólem 4-liter rozstrzelać mi opony w pracy dorywczej, skoro "kamizelka" ci tak bardzo przeszkadzała to daleko nie miałeś do Komisariatu by sobie wziąć nową i by było po problemie.

1 godzinę temu, pepsiak01 napisał:

 

Co? Ja Ciebie mam jeszcze przepraszać że mnie specjalnie potrąciłeś podczas zatrzymania, gdzie był widoczny dymek chatu i mogłeś mnie spokojnie ominąć.

Wymijałem cię poprawnie na swoim pasie ruchu więc nie rozumiem.

Wszystko jest widoczne na nagraniu więc czekamy na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin