Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownik Owocowy oskarżony przez DZIKAM


Volvo_V50_2.0D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DZIKAM
Nick osoby oskarżonej: Owocowy
Powód napisania skargi: Czekałem na zwolnienie slotu na mechaniku i były wszystkie zajęte a pracownik sara Owocowy dał mi blokade na koło i odwiózł mi auto na pp
Dowody: https://imgur.com/UVnJuhk , https://imgur.com/mkPeGPx  Może potwierdzić gracz o nicku Gl0snik ponieważ był przy tej sytuacji.

Edytowane przez DZIKAM
nie działający link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Myślę, że przejdę wprost do sedna sprawy. Gracz, którego wyżej wymieniłeś był przy sytuacji, owszem, utrudniając mi pracę jeżdżąc w przód i w tył, blokując mi wjazd w miejsce, w którym stał Twój pojazd. Postój, w którym odbyłeś miejsce jest oznaczony znakiem "Zakaz zatrzymywania się i postoju", odniesienie do tego znajdziesz w spojlerze. Byłem w tamtym miejscu chwilę wcześniej, przed tym wydarzeniem, wtedy również stałeś w podobnym miejscu jak te ukazane na zdjęciu w dowodach. W trakcie samego zdarzenia wyżej wymieniony gracz również stanął obok Ciebie, w miejscu oznaczonym zakazem. Nawet jeśli czekasz na zwolnienie się miejsca mechanika, rób to na podjeździe, nie na chodniku.

Spoiler

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

● Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postoju TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

To tyle ode mnie, życzę miłego wieczoru,

Owocowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin