Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Refelek* - oskarżony przez Anty.SAPD


Anty.SAPD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: Refelek*
 Data i godzina zdarzenia: 19.10.2023 / 22:09
 Pełen opis sytuacji: jadąc spokojnie i utrzymując dystans od poscigu znajomego z organizacji znikąd dostaje przyjemny dla oka taran + rozstrzelane opony podczas gdy ani razu nie staranowalem f-usza ani nie utrudnilem mu nawet w najmniejszym stopniu jazdy za uciekinierem, samo wywalenie mnie na dach wystarczyloby zebym sie odlaczyl od poscigu oraz rzucenie kolejnym bindem o odlaczenie sie tez zrobiloby robote (z reguly dostaje 3x spam z rzedu o odlaczenie sie potem zaczynacie mnie taranowac) ale ze jestem nielubiany u sapdów to oczywiscie nie moglo sie to zakonczyc inaczej co dla mnie wydaje sie zwyczajnie smieszne jeszcze raz wspominając ze f-usz nie zostal przeze mnie nawet dotkniety ani wyprzedzony.
 Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://streamable.com/c30x8w

 

Ja, Anty.SAPD zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Edytowane przez Anty.SAPD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detective III Refelek*, San Andreas Police Department.

Dołączając się do pościgu, tym samym dojeżdżając do kordonu, dostaliśmy informację od pierwszej jednostki w pościgu, iż utrudniają dwa pojazdy - zgodnie z tym otrzymaliśmy zgodę od dowodzącego Deputy Chief'a Yuri. na wytrącenie i ostrzelanie Was, a więc tak też się stało, zgodnie zasadami - my, wraz z @Hefrey. wykonaliśmy tylko i wyłącznie swoją robotę, na którą mieliśmy zgodę od osoby dowodzącej.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie Twoje wątpliwości. To wszystko ode mnie, czekam na decyzję/prośbę o wypowiedź ze strony Executive Staff.

Edytowane przez Refelek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Otrzymałeś binda o odłączeniu się od pościgu oraz informację, jakie będą konsekwencje dalszej jazdy za radiowozami, mimo to nie odpuściłeś i dalej jechałeś. Brak błędu ze strony osoby dowodzącej, jak i oskarżonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin