Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sofciu. - oskarżony przez Krall


karol.FTP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Sofciu.
Data i godzina zdarzenia: 20/10/2023, ok. 13:00
Pełen opis sytuacji: Wyjeżdżając od centrum handlowego LS uderzyłem w Refelek*, za którym jechał Sofciu. to była moja wina, od razu przeprosiłem i przelałem kasę Refelek* za uszkodzenia. Całe zatrzymanie było eleganckie RP z mojej strony, na koniec nie przyjąłem mandatu, bo był dla mnie za duży tym bardziej, że za szkody od razu zapłaciłem, a nie mogło się skończyć na pouczeniu. Zacząłem uciekać, przez całą drogę o nic nie otarłem, nie jechałem też ultra szybko. Premier nie prowadzi się super i raz przez moment obróciło mnie na dwa koła (tu również w nic nie uderzyłem ani nie dachowałem) i przy zakręcie na moście wyrzuciło mnie z drogi i wpadłem do wody. (tu też czysto bez najmniejszej rysy). Wyszedłem szybko z wody i zacząłem biec poboczem, złapał mnie Refelek* i wsadził do jakiegoś radiowozu (już nie pamiętam co to za policjant), który potem przekazał mnie dla Sofciu.. Zgadzałem się z prawie wszystkim co zrobiłem i za co miałem pójść do więzienia oprócz tego, że złamałem zasady RP, gdzie nigdzie to nie miało miejsca. Poinformowałem o tym Sofciu. jednak bezskutecznie, trafiłem do więzienia na 120 minut. Skarga jest jedynie o tą część odsiadki za "nieprzestrzeganie zasad RP", do reszty nie mam większych zastrzeżeń.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/beSNza2

 

 

Ja, Krall zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Sofciu. San Andreas Police Department.

Zacznijmy od początku, podczas poślizgu na autostradzie twój pojazd trafił na 2 koła (co już powinieneś odegrać), zniszczyłeś przez to drewnianą bramkę. Co do dalszej części pościgu, ocierałeś się o ściany w tunelu i na końcu skoczyłeś z kilkumetrowej góry do wody i bez żadnego problemu przepłynąłeś spory odcinek wody, mimo tego nie odczuwając żadnego zmęczenia byłeś w stanie przebiec 500 metrów bez żadnego problemu. Moim zdaniem żaden człowiek nie byłby w stanie odbyć takiego wysiłku po dość mocnym wyskoku. Wszystko zostało wytłumaczone w grze. Ode mnie to tyle, w razie wątpliwości możesz napisać odpowiedź pod tym tematem. Czekam na wypowiedź/prośbę o wypowiedzenie się ze strony Executive Staff

Z poważaniem

Sofciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2023 o 14:01, Sofciu. napisał:

Uszanowanie, Sergeant II Sofciu. San Andreas Police Department.

Zacznijmy od początku, podczas poślizgu na autostradzie twój pojazd trafił na 2 koła (co już powinieneś odegrać), zniszczyłeś przez to drewnianą bramkę. Co do dalszej części pościgu, ocierałeś się o ściany w tunelu i na końcu skoczyłeś z kilkumetrowej góry do wody i bez żadnego problemu przepłynąłeś spory odcinek wody, mimo tego nie odczuwając żadnego zmęczenia byłeś w stanie przebiec 500 metrów bez żadnego problemu. Moim zdaniem żaden człowiek nie byłby w stanie odbyć takiego wysiłku po dość mocnym wyskoku. Wszystko zostało wytłumaczone w grze. Ode mnie to tyle, w razie wątpliwości możesz napisać odpowiedź pod tym tematem. Czekam na wypowiedź/prośbę o wypowiedzenie się ze strony Executive Staff

Z poważaniem

Sofciu.

Funkcjonariusz wyjaśnił. Pościg RP opiera się na określonych zasadach, więc wszelkiego rodzaju otarcia, kolizje powinieneś odegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin