Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na LukMech - oskarżony przez wolnymaciek2010PL


wolnymaciek2010PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:LukMech

    Data i godzina zdarzenia: 21.10.2024 15:40

    Pełen opis sytuacji: Tan gracz nie umie czytać zatrzymał za prędkość chciałem oplacic mandat wystawił mi go ale nie umie czytać bo napisałem mu ze mam na banku i przy sobie to jak mu zaplace na dwie raty chciałem wyplacic z bankomatu wyszedłem z auto i podszedłem pod radiowoz on się rzucił na mię jak reksio na szynke bo inaczej tego nie umiem wytłumaczyć. Poproszę żeby się nauczył czytać z zrozumieniem a nie być jakimś cwaniakiem. Miałem pieniądze ale połowe na karcie polowe w gotowce. NIE POZDRAWIAM

    Dowód, który to potwierdza całe zajście:wolnymaciek2010PL [346]: ze nie mam tyle na karcie
wolnymaciek2010PL [346]: ani gotowki
wolnymaciek2010PL [346]: przuy sobie
LukMech [316]: No to odmowa jest i tyle.
wolnymaciek2010PL [346]: mam na polowe
* Musisz odczekać przed napisaniem takiej samej wiadomości.
wolnymaciek2010PL [346]: baze
LukMech [316]: Ale zrozum ze nie bedziemy jeździc nigdzie bo nie mozna.
LukMech [316]: Nie masz kasy to odmowa proste.

Ja,  wolnymaciek2010PL zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
53 minuty temu, LukMech napisał:

Witam Cię serdecznie.
Sprawa wyglądała tak, że gracz pisał mi, że nie ma, na mandat więc po 2 próbie wysłania mandatu uznałem, za odmowe i zawiozłem go do więzienia.

Dlaczego gracz nie otrzymał możliwości wyjęcia brakujących pieniędzy z bankomatu? W załączonych dowodach ewidentnie Cię o tym poinformował

Edytowane przez Veon.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem na kanale z pewnym funkcjonariuszem i zapytałem go czy można podwieźć zatrzymanego w celu wyciągnięcia kasy dostałem odpowiedzieć że nie można i również stąd moja decyzja. 

Przyznaje się do błędu i niewiedzy, jestem gotów ponieść konsekwencje. 

Edytowane przez LukMech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin