Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika BlackSkorpio69 oskarżony przez LepiKK.


LepiKK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: LepiKK
Nick osoby oskarżonej: BlackSkorpio69
Powód napisania skargi: Witam! Pracownik BlackSkorpio69 założył 3 blokady na pojazd, po czym zabrał jeden pojazd na PP pozostawiając pozostałe 2 z założoną blokadą. 

  §13.3. Pracownikowi zabrania się pozostawiania pojazdów z nałożoną blokadą na koło.
Dowody: https://imgur.com/a/rel52lS // oraz dowód o poinformowaniu gracza o skardze - https://imgur.com/a/Ek3GVlY

Edytowane przez LepiKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :) 
Na miejscu był też Supp @Pamefloxe który najwidoczniej w tamtym momencie był na S2 i był na reporcie bądź nie było go widać  przez ilość blików na wyspie z wiadomego powodu .
Nie jestem od dziś w tej frakcji  i wiem jak mogę pozostawić auto , czy założyć blokadę. 

Pozdrawiam w ten chłodny Poniedziałek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BlackSkorpio69 napisał:

Witam ponownie :) 
Na miejscu był też Supp @Pamefloxe który najwidoczniej w tamtym momencie był na S2 i był na reporcie bądź nie było go widać  przez ilość blików na wyspie z wiadomego powodu .
Nie jestem od dziś w tej frakcji  i wiem jak mogę pozostawić auto , czy założyć blokadę. 

Pozdrawiam w ten chłodny Poniedziałek. 

Nie było tam żadnego Pamefloxe'a  jak można zobaczyć na ss (nawet gdyby był na s2 czy na reporcie stała by tam jego laweta). On dopiero dojechał jak pozostawiłeś pojazdy i wyjechałeś z wyspy. Na to też mam dowód. Pozdrawiam i czekam na reakcję zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://imgur.com/a/P0Goc7D -  Więcej nie mam czego przedstawiać. Wszystko widać na załączonym ss wyżej. BlackSkorpio69 założył 3 blokady na poszczególne pojazdy. Wyjechał z wyspy z jednym pojazdem pozostawiając 2 pojazdy z blokadą. Na minimapie widać lawetę, która jedzie i to był właśnie Pamefloxe (dowód dostarczony w tym wątku)  a BlackSkorpio69 już nie było na wyspie. Wszystko możesz sobie szybko i sprawnie sprawdzić w logach. Gdy Pamefloxe przyjechał i załadował pojazd, dopiero po 5 minutach zjawił się on i zgarnął ostatnią furke. Pozdrawiam i czekam na wypowiedź @Pamefloxe!

 

 

Edytowane przez LepiKK
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Operator Naczelny Pamefloxe z San Andreas Road Assistance

Sytuacja wyglądała następująco: wraz z @BlackSkorpio69 rozmawialiśmy na komunikatorze głosowym mumble i zostałem poproszony o pomoc w transporcie pojazdów, w momencie gdy wspomniany wyżej @BlackSkorpio69 wyjeżdżał z wyspy ja na nią wjechałem, blokady nie były bezpańskie gdyż po załadowaniu jednego pojazdu na lawetę czekałem na powrót pracownika (na pierwszym ss w ostatnim poście od oskarżającego nawet widać że stoję na poboczu i czekam na powrót lawety, dokładnie po to by nie zostawiać blokady) w razie wątpliwości można dopytać członka KSF gdyż był on tam na miejscu (szczegóły takie jak np. nick mogę napisać w wiadomości prywatnej by nie oznaczać bez potrzeb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pamefloxe napisał:

Witam, z tej strony Operator Naczelny Pamefloxe z San Andreas Road Assistance

Sytuacja wyglądała następująco: wraz z @BlackSkorpio69 rozmawialiśmy na komunikatorze głosowym mumble i zostałem poproszony o pomoc w transporcie pojazdów, w momencie gdy wspomniany wyżej @BlackSkorpio69 wyjeżdżał z wyspy ja na nią wjechałem, blokady nie były bezpańskie gdyż po załadowaniu jednego pojazdu na lawetę czekałem na powrót pracownika (na pierwszym ss w ostatnim poście od oskarżającego nawet widać że stoję na poboczu i czekam na powrót lawety, dokładnie po to by nie zostawiać blokady) w razie wątpliwości można dopytać członka KSF gdyż był on tam na miejscu (szczegóły takie jak np. nick mogę napisać w wiadomości prywatnej by nie oznaczać bez potrzeb)

Jakbyś wyżej zauważył napisałem już, że czekałeś a BlackSkorpio69 przyjechał po 5 minutach po ostatni pojazd. Mi chodzi o sam początek. §13.3. Pracownikowi zabrania się pozostawiania pojazdów z nałożoną blokadą na koło. Do ciebie nie mam żadnych przeciwskazań, ponieważ ty czekałeś na pracownika aż wróci po ostatni pojazd. Jak widać na ss wyżej. Nic nie ukrywam przecież xd. 

On wyjechał z wyspy i dopiero później ty przyjechałeś. Według regulaminu powinien zaczekać na twój przyjazd a dopiero wtedy zabrać pojazd i odjechać. Jechałeś z całkiem innej strony a co gdyby np. ktoś staranował Cię do wody? Twój kolega musiałby wtedy wracać? 

Edytowane przez LepiKK
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadnym z ss nie widać by pojazdy stały bez opieki, pracownik mógł odjechać bo dałem mu informację na mumble że jestem praktycznie na miejscu, ba mało tego, mijaliśmy się na moście który znajduje się obok

 

Nic więcej do dodania nie mam, wszystko raczej wyjaśniłem i tak jak napisałem wyżej, w razie wątpliwości na miejscu był członek KSF który raczej wszystko widział. Miłego wieczoru B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pamefloxe napisał:

Na żadnym z ss nie widać by pojazdy stały bez opieki, pracownik mógł odjechać bo dałem mu informację na mumble że jestem praktycznie na miejscu, ba mało tego, mijaliśmy się na moście który znajduje się obok

 

Nic więcej do dodania nie mam, wszystko raczej wyjaśniłem i tak jak napisałem wyżej, w razie wątpliwości na miejscu był członek KSF który raczej wszystko widział. Miłego wieczoru B)

Najpierw świadczyłeś, że członek KSF wszystko widział, teraz mówisz, że raczej widział XD. No właśnie w temacie dostarczyłem SS, że pojazdy stoją bez opieki, Ciebie na miejscu jeszcze nie było, dopiero jechałeś to co ty piszesz?. Twój kolega wyżej twierdził, że byłeś na miejscu ale na s2 lub na reporcie, Ty twierdzisz, że rozmawialiście i, że się mijaliście XD. Chyba na innym moście się mijaliście. Miłego wieczoru B)

Edytowane przez LepiKK
uzupełnienie wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jakbyście się mijali na moście by było widać pracownika na mini-mapie. Oto dowód https://imgur.com/a/vyrwcLP // https://imgur.com/a/T2WOVYU. Akurat w tym momencie nie włączyłem nagrywania bo ściągałem klipa na 2 skargę. Nie mam jak tego dokładniej przedstawić bo mam tylko SS ale myślę, że dobrze to zobrazowałem na tym dowodzie. To jak na pewno na moście się mijaliście czy chcesz tyłek koledze obronić?

Edytowane przez LepiKK
uzupełnienie ss.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2023 o 13:30, LepiKK napisał:

Po 1 na ss nie widać nikogo z SARA (pracowników z tej frakcji widać na kolorze pomarańczowym)

po 2 strzałka zielona którą oznaczyłeś znajduje się na wodzie (najprawdopodobniej był to nurek, ale po co mieszać nurka do skargi??)

po 3 sam się wkopałeś, na ss widnieje godzina 13:20 a sytuacja o której wspominasz miała miejsce o godzinie 11:52 co widać na twoich 1 ss

W dniu 24.10.2023 o 13:30, LepiKK napisał:

odnosząc się do tego ss, w oddali na minimapie widać graczy i mogłem być to ja na tymczasowej przerwie, gdy mamy status S2 kolor zmienia się na biały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pamefloxe napisał:

Po 1 na ss nie widać nikogo z SARA (pracowników z tej frakcji widać na kolorze pomarańczowym)

po 2 strzałka zielona którą oznaczyłeś znajduje się na wodzie (najprawdopodobniej był to nurek, ale po co mieszać nurka do skargi??)

po 3 sam się wkopałeś, na ss widnieje godzina 13:20 a sytuacja o której wspominasz miała miejsce o godzinie 11:52 co widać na twoich 1 ss

odnosząc się do tego ss, w oddali na minimapie widać graczy i mogłem być to ja na tymczasowej przerwie, gdy mamy status S2 kolor zmienia się na biały

XDDD Ale ty chyba czegoś nie zrozumiałeś, że ten ss został zrobiony później aby zobrazować i potwierdzić dowód tego 1 ss, że jakbyście się mijali na moście to było by widać pomarańczowy kwadrat na mini-mapie. To co ty mi mówisz, że się wkopałem i że jest inna godzina. Polecam czytać ze zrozumieniem panie "supporcie" naprawdę wystarczy tylko przeczytać i pomyśleć. :D

""odnosząc się do tego ss, w oddali na minimapie widać graczy i mogłem być to ja na tymczasowej przerwie, gdy mamy status S2 kolor zmienia się na biały"" - i co, że w oddali widać graczy jak na tym ss ty jesteś na moście i wjeżdzasz na wyspę i można to potwierdzić logami, o której godzinie zapakowałeś auto na lawetę z godziną ze ss co obrazuje że na miejscu pojazdy zostały pozostawione z blokadą bo nikgo innego na wyspie nie było a ty dopiero na nią wjeżdzałeś XDDD. A jeżeli już byłeś gdzieś tam w oddali na S2 to jednak nie mijaliście się na moście?? Mam pokazać kolejne dowody, że to jednak ty wjeżdzałeś na wyspę a w oddali nie było zadnego kolegi, który porzucił pojazdy?

Edytowane przez LepiKK
XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując całą sytuację, doszliśmy do wniosku, że rzeczywiście mogło mieć tutaj miejsce naruszenie tego punktu regulaminu.

Pomimo że pracownicy się wymieniali, to rzeczywiście różnica czasowa podczas tej wymiany mogła spowodować, że pojazdy mogły być bez opieki przez kilkanaście sekund.


@BlackSkorpio69 @Pamefloxe prosiłbym następnym razem, żeby osoba, która odjeżdża z miejsca, robiła to dopiero po tym, jak druga jednostka znajdzie się bezpośrednio przy autach, na których widnieją nałożone blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin