Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika BlackSkorpio69 oskarżony przez karol.FTP


karol.FTP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: karol.FTP
Nick osoby oskarżonej: BlackSkorpio69
Powód napisania skargi: Zaparkowałem źle przy schodach przy salonie na BB Island. Nie było mnie nie dłużej niż minutę, spojrzałem tylko jakie są samochody w salonie i byłem z powrotem, jak BlackSkorpio69 stał przy samochodzie i zakładał blokadę, byłem więc w zasięgu renderingu nicków. Od razu napisałem, że zapłacę od razu i wezmę, jednak nie zgodził się. Jak zobaczyłem na PP dostałem powód odholowania za postój na postoju taxi, gdzie takiego tam nie było (był jedynie zakaz zatrzymywania i postoju). Od razu pojechałem na BB Island (bo widziałem, że BlackSkorpio69) jest tam znowu na mapie i go o tym poinformowałem, olał mnie totalnie. Napisałem report, który przyjął Pamefloxe i powiedział, żebym napisał skargę.
Dowody: https://imgur.com/a/6H67Mmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam 
jak sam napisałeś 

5 godzin temu, karol.FTP napisał:

Zaparkowałem źle przy schodach

 ostatni ss widać już jak stoisz za znakiem. 

 

5 godzin temu, karol.FTP napisał:

Nie było mnie nie dłużej niż minutę,

a na ss piszesz że 30 sekund stał 

Po trzecie polecam przeczytać cały regulamin 

Auto na zakazie  Wyjątkiem od  powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postojem TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować. 

Jedynie do czego mogę sie przyznać to to ze nie zauważyłem ze wskoczył powód niżej :) czyli TAXI  co nie zmienia faktu ze i tak auto by trafiło za taką samą cenne na PP więc nie jesteś pokrzywdzony  nie zapłaciłeś ani grosza więcej. 
Pozdrawiam  i życzę miłej rozgrywki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BlackSkorpio69 napisał:

 ostatni ss widać już jak stoisz za znakiem. 

 

Tak, to jest screen po to, żeby pokazać gdzie stałem w momencie zakładania blokady. Napisałem, że zaparkowałem źle i się przyznałem, tylko nie jest to postój taxi i nie szukałeś mnie w obrębie renderingu nicków.

 

21 minut temu, BlackSkorpio69 napisał:

a na ss piszesz że 30 sekund stał 

30 sekund to mniej niż minuta, czy się mylę?

 

24 minuty temu, BlackSkorpio69 napisał:

miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postojem TAXI

Okej, nie wiedziałem, że zakazu zatrzymywania też się to tyczy, myślałem, że tylko taxi.

 

Nie wycofuję się jednak ze skargi, poinformowałem cię o tym, że nie ma tu postoju taxi i olałeś sprawę zamiast zmienić powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BlackSkorpio69 napisał:

Proszę bardzo , autko na zakazie
https://imgur.com/a/DJGxnld

1. Na dole 11:19:04, samochód używany 11:18 (sekundy nie są podane), więc w najbardziej pesymistycznym scenariuszu nie był używany 64 sekundy.

2. Jakbyś był centralnie przy pojeździe (tak jak jest to napisane w taryfikatorze SARA) widziałbyś mój nick.

3. Nie jest to postój taxi i zostałeś o tym poinformowany w grze, że mam zły powód odholowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
17 minut temu, karol.FTP napisał:

1. Na dole 11:19:04, samochód używany 11:18 (sekundy nie są podane), więc w najbardziej pesymistycznym scenariuszu nie był używany 64 sekundy.

2. Jakbyś był centralnie przy pojeździe (tak jak jest to napisane w taryfikatorze SARA) widziałbyś mój nick.

3. Nie jest to postój taxi i zostałeś o tym poinformowany w grze, że mam zły powód odholowania.

 w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować. 

 z resztą nie będę tworzyć offtopicu czekam na decyzje zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin