Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na VoluNteeR - oskarżony przez Chmuurek


Chmuurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @VoluNteeR
Data i godzina zdarzenia: około 23:55 25.10.2023r.
    Pełen opis sytuacji: Witam, zobaczyłem wiele blipów obok komisariatu policji, więc postanowiłem podjechać, aby dowidzieć się co tam się dzieje. Gdy dotarłem na miejsce nie zdążyłem wyhamować, więc lekko uderzyłem w karetką stojącą przede mną, ale od razu się cofnąłem po czym zaciągnąłem hamulec ręczny i wyszedłem. Funkcjonariusz VoluNteeR postanowił zacząć do mnie strzelać, czego skutkiem było przebicie przedniej opony w moim samochodzie co ładnie widać na załączonym nagraniu dowodowym. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/EJ0vOwi

                                                                                                                             Ja, Chmuurek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Chmuurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chmuurek napisał:

Nick funkcjonariusza: @VoluNteeR
Data i godzina zdarzenia: około 23:55 25.10.2023r.
    Pełen opis sytuacji: Witam, zobaczyłem wiele blipów obok komisariatu policji, więc postanowiłem podjechać, aby dowidzieć się co tam się dzieje. Gdy dotarłem na miejsce nie zdążyłem wyhamować, więc lekko uderzyłem w karetką stojącą przede mną, ale od razu się cofnąłem po czym zaciągnąłem hamulec ręczny i wyszedłem. Funkcjonariusz VoluNteeR postanowił zacząć do mnie strzelać, czego skutkiem było przebicie przedniej opony w moim samochodzie co ładnie widać na załączonym nagraniu dowodowym. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/EJ0vOwi

                                                                                                                             Ja, Chmuurek zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 Witam, SI VoluNteeR z PD SA.

Na początku nakreślę że nie spełnia Pan regulaminu stąd polecam poprawić opis. Całą akcję poprę filmikiem ze swojej perspektywy która ukaże Pańskie kłamstwo oraz pokaże że to co Pan zrobił, było ewidentnym powodem do uznania stwarzania zagrożenia życia dla graczy.
https://imgur.com/a/klfuxfv

Jak widać, Pan był już dawno na miejscu zdarzenia i mógł sobie sprawdzić z bezpiecznej odległości co się dzieje a nie dojeżdżając do graczy i vdm'ować karetkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, byłem wcześniej, ale prawdą jest, że podjechałem w owe miejsce, ponieważ zebrało się tam wiele graczy. Jak można zauważy na załączonym przez Pana nagraniu, gracz Pjoteer posiadający klucze do mojego pojazdu cofnął nim po czym wyskoczył nie zaciągając ręcznego, więc chciałem podjechać i obserwować akcję dalej, ale jak już wyżej napisałem, nie zdążyłem zahamować. Dodatkowo w karetce nikt nie siedział, więc karetka nie otrzymała żadnych obrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz jak najbardziej mógł prowokować, lecz do sytuacji zagrażającej życia nie doszło. W karetce nie było żadnej osoby i również w jakikolwiek sposób @Chmuurek nikogo nie staranował. W takim razie użycie broni nie było potrzebne. Funkcjonariusz zostaje ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin