Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

LOCK


Kryszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Kryszka napisał:

Model:  Tampa
ID:  15829
Pojemność silnika:  2.2 elektryczne
Przebieg pojazdu:  10161,1km
Dodatki:  progi (1007), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1075), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( UNIKAT), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Bateria(125AH) Bak15l
Cena:  Oferty, oczywiście racjonalne.  Zalecam zacząć od 2kk+
Coś od siebie:  Jedyne takie dostępne auto na serwerze, ma nitro, ma charakter i jest  cacy.
SS’y:  https://imgur.com/a/ZVhUMGM

co jest w nim unikatowego? 100k ps 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, felga.dxf napisał:

jest kilka takich ns XD 150k ps (wiec nie jest JEDYNY TAKI NA SERWERZE)

 

 

Są takie tylko 2, mój jest jedyny aktywny bo drugi jest na zerowaniu. Proszę się nie ośmieszać takimi ofertami bo w życiu tego nie wezmę pod uwagę XDD. Te twoje 150k mówisz do auta które ma nitro 2.2 fullupy lampy i resztę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kryszka napisał:

Są takie tylko 2, mój jest jedyny aktywny bo drugi jest na zerowaniu. Proszę się nie ośmieszać takimi ofertami bo w życiu tego nie wezmę pod uwagę XDD. Te twoje 150k mówisz do auta które ma nitro 2.2 fullupy lampy i resztę 

tylko 2 mowisz? wez stary sie nie osmieszaj woz jak kazdy inny XD 200k ps 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, felga.dxf napisał:

tylko 2 mowisz? wez stary sie nie osmieszaj woz jak kazdy inny XD 200k ps 

 

Ty się osmieszasz jak jesteś taki mądry, polecam baza pojazdów wpisać model i szukaj sobie sam zobaczysz że są tylko dwa takie. Masz opcje również wpisać sobie w wyszukiwarce forum id auta i popatrz posty poprzednich właścicieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kapii9691 napisał:

witam miałem ten wóz w 2022 tylko 2 takie modele na cały serwer i to jest 1ns i jedyny dostępny bo 2ns nie akt.

500k ps bo pkt

No tak pisałem, za niska ofa podziekuje. Dajesz mi taka ofe a sam miales te auto i znasz jego cene.

Edytowane przez Kryszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin