Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pozi. - oskarżony przez Kvmykk__


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kvmykk__
Nick osoby oskarżonej: pozi.
Powód napisania skargi: Oskarżony przyjął moje zgłoszenie na giełde dotyczące nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu. Gdy przyjechał na giełde i mijał się ze mną, obok mnie znajdował się drugi również nieprawidłowo zaparkowany pojazd. Napisałem na /pm, że do owego zgłoszenia ma też drugi pojazd na co oskarżony, mam wrażenie że w sposób agresywny i zlewający odpisał mi "że spoko" i auta nie odholował. Pomijam fakt, że na przyjęcie zlecenia oczekiwałem około 15 minut, podczas gdy oskarżony jeździł sobie po giełdzie i żadnego z nieprawidłowo zaparkowanych pojazdów nie zabrał - niestety nie mam dowodów bo nie sądziłem że bede musiał pisać za to skargę. Po okresie około 0,5h auto dalej stało na miejscu a oskarżony całkowicie olał swoje obowiązki i odzywał się w sposób, w moim wrażeniu nie kulturalny i zdecydowanie nie profesjonalny.
Dowody: 

Spoiler

[2023-11-03 13:36:22] [Output] : * Twoje zlecenie zostało wysłane do frakcji SARA.
[2023-11-03 13:50:44] [Output] : *  Twoje zlecenie zostało przyjęte przez pracownika pozi..
[2023-11-03 13:52:07] [Output] : >> pozi. [236]: ogolnie to dwa masz
[2023-11-03 13:52:12] [Output] : << pozi. [236]: ogolnie to spoko
https://imgur.com/a/w70uhNy - nieprawidłowo zaparkowany pojazd
oskarzony oczywiscie poinformowany - https://imgur.com/a/0SYIlPZ

 

Edytowane przez Kvmykk__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyjąłem zlecenie, przyjechałem w miejsce gdzie było ono wysłane i zgadza się napisałeś do mnie, że są dwa auta do zabrania i odpisałem Ci w normalny sposób, nie miało to na celu być chamskie. Natomiast nie zabrałem drugiego pojazdu przez to, ponieważ musiałem pilnie zejść z służby z powodów prywatnych. Odnosząc się do tego, że jeździłem po giełdzie i nie zabrałem żadnego pojazdu -  Taka sytuacja nie miała miejsca, jeśli miała takie miejsce to proszę pokaż dowód. W regulaminie jest jasno napisane, że nie wolno wjeżdżać na giełdę bez zlecenia, skoro miałbym zlecenie o jakimś aucie, które nie powinno się znajdować w danym miejscu to bym je zabrał. Napisałem Ci nawet, że nie zabiorę tego drugiego auta, ponieważ muszę zejść z służby. Niestety wiadomość nie została wysłana, ponieważ opuściłeś serwer. Ode mnie to wszystko, czekam na decyzję zarządu oraz życzę miłego dnia. 
 

Edytowane przez pozi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że odpisałeś mi w sposób lekceważący, a wiadomości że drugiego auta nie zabierzesz nie otrzymałem, więc miało prawo tak to wyglądać. Na serwerze byłem jeszcze przez pół godziny, co potwierdza screen, gdzie po pol godziny auto dalej stało nieprawidłowo zaparkowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kvmykk__ napisał:

Uważam, że odpisałeś mi w sposób lekceważący, a wiadomości że drugiego auta nie zabierzesz nie otrzymałem, więc miało prawo tak to wyglądać. Na serwerze byłem jeszcze przez pół godziny, co potwierdza screen, gdzie po pol godziny auto dalej stało nieprawidłowo zaparkowane. 

Czekam na odpowiedź ze strony zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin