Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Administratorem Broszko


Mich.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1287306541_liniazlogiewm.thumb.png.99794ef55725d6f3cd0d43582a04ffa2.png
Hej! Starszy Reporter @Mich. z tej strony, Redakcja 4Life News. W tym materiale, przedstawię Wam Administratora, członka frakcji S.A Fire Department @Broszko. Zachęcam do zapoznania się z wywiadem.
1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png
tsKCsfp.png
1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png

M - Mich.
B - Broszko

1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png

M: Cześć! Reporter Mich. z Redakcji 4Life News. Czy zechciałbyś udzielić wywiadu dla redakcji?
B: Pewnie. Byłem przekonany, że nikt ze mną nie zrobi wywiadu, heh. 

M: Super. Na starcie, opowiedz coś o sobie.
B: Hej. Jak już co niektórzy wiedzą, nazywam się Kacper. W tym roku będę kończył 20 lat. Głównym moim zainteresowaniem, które sprawia mi przyjemność jest motoryzacja. Przechodząc dalej, poza serwerem pracuje na magazynie, lecz nie jest to praca docelowa. Swoją przyszłość planuje ustatkować się w transporcie. Na co dzień jestem wesołym człowiekiem z dystansem do siebie, odpowiedzialnym jak i pomocnym.

M: Świetnie, zatem możemy przejść do sceny MTA. Pamiętasz, jak trafiłeś na serwer MTA 4Life?
B: Oczywiście, że pamiętam. Wszystko zaczęło się od grania na innym serwerze RPG z grupką znajomych. Widząc brak aktualizacji na serwerze, postanowiłem poszukać czegoś nowego w internecie, przeglądałem youtube'a. Znalazłem wówczas jakiegoś live'a z serwera 4Life i postanowiłem wejść na niego. Na początku grałem maksymalnie godzinę dziennie i wychodziłem, lecz z czasem postanowiłem przejść na stałe. I tak oto jestem aż do dzisiaj na serwerze.

M: Jak wspominasz swoje początki na serwerze?
B: Początki jak początki, nudne, a zarazem świetne. Fajnie teraz wspominać te chwile.

M: Nie znajdujesz się już we frakcji S.A. Police Department, dołączyłeś zaś do S.A Fire Department. Co było przyczyną takiego ruchu?
B: We frakcji SAPD byłem prawie 4 lata, po aktualizacji strefy DM w mojej opinii frakcja "umarła". Czasy odgrywania Role-Play'u przez graczy już minęły, jest tego bardzo mało, a jak już coś się wydarzy to szybko się kończy i nikt o tym nie pamięta. Kolejną sprawą były systemy wewnątrzfrakcyjne, które od ponad 1 roku nie pozwalały mi awansować. Podjąłem decyzję, postawiłem na zmianę i jak na razie nie narzekam.

M: Jak wygląda funkcja Opiekuna Biznesów? Jakie masz obowiązki?
B: Funkcja Opiekuna Biznesów jest bardzo odpowiedzialnym stanowiskiem. Moimi głównymi obowiązkami jako opiekuna są takie czynności, jak: kontrolowanie pracy zarządców biznesów, rozpatrywanie wniosków dotyczących założenia biznesów, skargi na biznesy no i oczywiście pomoc przy trudnych decyzjach. 

M: Jesteś Administratorem. Jak zaczęła się twoja historia z przynależnością  do ekipy serwera? Miałeś jakieś większe upadki, nagłe wzloty?
B: Wszystko zaczęło się od zobaczenia wyników rekrutacji na rangę, prawdopodobnie był to dzień 20 grudnia 2020 roku. Na samym początku nie ujrzałem swojego nicku w wynikach i byłem lekko zdołowany, lecz po chwili sprawdziłem jeszcze raz listę i moje nastawienie zmieniło się. Wszystko jak na razie idzie po mojej myśli. Moim największym upadkiem, który mógłby się zdarzyć to wydalenie z ekipy serwerowej po odsunięciu z dywizji w SAPD. Oczywiście do tego nie doszło, ale bardzo było mi głupio, że, aż tak zaryzykowałem.

M: Porównując rangę Supporta a Administratora - czujesz większy przeskok w obowiązkach?
B: Oczywiście, że tak. Moje obowiązki zwiększyły się kilkukrotnie. Zacznijmy najpierw od podstawy, czyli wykonywanie reportów jak i sprawdzania apelacji od graczy. Następnym moim zadaniem jest rozpatrywanie skarg na graczy i moderowanie forum/działu. Ostatnim moim zadaniem jest pomoc RCON przy sprawdzaniu podejrzanych transakcji na graczy. Jest tego zdecydowanie więcej, jednakże te należą do najważniejszych.

1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png
mVfE7QU.png
1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png

M: Wcześniej wspomniałem twojej zmianie frakcji. Jak wygląda służba w SAFD? Jakie masz obowiązki, czemu akurat ta formacja?
B: Aktualnie jestem we frakcji od ponad miesiąca. Obecnie nie posiadam jakiś większych obowiązków, tylko wyrabianie normy na plusa. Dlaczego właśnie padła decyzja na SAFD? Po przeanalizowaniu wszystkich dostępnych frakcji, które działają na serwerze, najbliżej było mi do tej. Kolejnym powodem na ten wybór było posiadanie znajomych we frakcji, z którymi aktualnie współpracuje.

M: Masz jakieś serwerowa marzenia, cele bądź rzeczy do zrealizowania?
B: Oczywiście, że tak. Możemy sobie podzielić je na trzy kategorie: frakcja, gracz, administracja. We frakcji chciałbym zostać wcielony do zarządu, może w obecnej formacji uda mi się to. Jako gracz moim głównym marzeniem jest ulepszenie każdego możliwego do zdobycia pojazdu do maksimum, czyli silnik 2.2, nitro i tak dalej. W administracji chciałbym awansować wyżej.

M: Czy uważasz, że czas przeznaczony na grę mógłbyś wykorzystać inaczej?
B: Zawsze można wykorzystać inaczej. Ja postanowiłem ulokować swój wolny czas właśnie na grę tutaj i nie mogę stwierdzić, że został on zmarnowany. 

M: Jak wygląda twój majątek? Jesteś w stanie go opisać?
B: Ciężko mi powiedzieć ile jest wart, bo ceny pojazdów się tak zmieniły, że nie mam pojęcia, ile jest całość teraz warta. Wypisze wszystkie pojazdy i możecie sami wyliczyć, ile wszystko jest warte.
Infernus 2.2 full tune, Turismo 2.2 full tune, Stinger 2.2 full tune, Rancher Long 2.2 full tune, Clover Sport 2.4 full tune, Huntley Sport 2.4 (nitro). Poza tymi pojazdami posiadam jakieś drobne "doniczki" i auta z wydarzeń specjalnych (eventy). 

M: Okej. Dziękuje Ci za wywiad oraz poświęcony czas, zechciałbyś kogoś pozdrowić?
B: Oczywiście, że tak. Pozdrawiam całą frakcję SAFD, organizacje Olimp oraz Administracje serwera.

1040776470_liniabezloga.thumb.png.0e020d8427b639bc1ea60df09b4dd909.png

fl1NemJ.png

Autoryzował: @Mlonskyy


1287306541_liniazlogiewm.thumb.png.99794ef55725d6f3cd0d43582a04ffa2.png

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin