Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z supporterem K4fulsky*


maroon5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam Z tej strony Młodszy Redaktor @maroon5, Redakcja 4Life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Supporterem @K4fulsky*

Linie-poziome-z-logiem-i-bezxIHJZXq.pngLinie-poziome-z-logiem-i-bez

m - maroon5
K - K4fulsky*

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

m: Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor maroon5 Redakcji 4Life News. Chciałbym przeprowadzić z tobą wywiad, odpowiesz na kilka pytań?
K: Hej, jasne! Bez problemu.

m: Super, przedstawisz swoją osobę na sam początek?
K: Mam na imię Robert, mam ukończone 17 lat. Mieszkam obecnie w województwie podkarpackim, gdzie uczęszczam do trzeciej klasy na kierunku programisty. Na co dzień spędzam czas przy komputerze, ze znajomymi, oraz na siłowni, na którą uczęszczam regularnie. Z moich zainteresowań mogę wymienić rozwój osobisty, w pewnym stopniu motoryzację oraz muzykę, która towarzyszy mi większość dnia.

m: Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life, jak wyglądały twoje początki?
K: O serwerze dowiedziałem się za pośrednictwem mojego brata. Pewnego dnia spytałem, w co gra, a on mi odpowiedział, że "w MTA na 4Life". Jako że za dzieciaka uwielbiałem gry RPG, to od razu spodobał mi się taki rodzaj rozgrywki i rozpocząłem własną przygodę na serwerze. Początki wyglądały tak jak u zwykłego gracza, od razu skierowałem się na magazyn, po czym zacząłem zbierać LP, jak i pieniądze na pierwsze auto, którym był Walton.

m:Jaki masz na ten czas staż na serwerze? Co podczas uzyskiwania takowego stażu udało Ci się zdobyć?
K:Na obecny moment, posiadam przegrane 1894 godziny. Konto założyłem w marcu 2019 roku, więc już ponad 4 lata. Z pewnością do swoich osiągnięć mogę zaliczyć posiadanie Sultana 2.2, Jestera 2.2 i wiele wspaniałych chwil spędzonych z ludźmi poznanych na serwerze.

m: Jakie jest twoje największe marzenie i jakie kroki poczyniłeś w jego spełnieniu?
K: Nie jestem w stanie określić mojego największego marzenia, ponieważ mam ich parę i bardziej bym określił to jako cel w życiu, ale jak już miałbym wybrać te najważniejsze, to zakup własnego mieszkania za gotówkę oraz praca, który sprawiałaby mi tylko przyjemność. Jeśli chodzi o kroki, to już dorywczo zarabiam w internecie, staram się oszczędzać pieniądze i konsekwentnie planować wydatki oraz uczyć się utrzymywania dyscypliny, ponieważ to uważam za klucz do osiągnięcia moich celi.

m: grasz w jeszcze jakieś inne gry oprócz MTA?
K: Tak, zdarza mi się odpalić inne gry, na przykład Fortnite’a, Valoranta, czy również League of Legends, oraz przeróżne gry fabularne, chociażby teraz ogrywam Ghost of Tsushima, którą serdecznie polecam każdemu, kto lubi japoński klimat.

Linie-poziome-z-logiem-i-bezJOo0hWU.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

m: Obecnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Police Department na stopniu Sergeant II, jak tam wyglądają twoje obowiązki?
K: Tak, zgadza się. Do moich obowiązków należy wyrabiane norm tygodniowych, pilnowanie porządku na drodze, pomoc innym graczom oraz dbania o bezpieczeństwo obywateli San Andreas.

m: Aktualnie znajdujesz się w ekipie administracji na randze Supportera jak, wyglądają Twoje obowiązki i jak wygląda Twoja aktualna historia w tym gronie?
K: Do ekipy administracji serwera udało mi się dostać w tym roku, dokładniej to na początku października. Nie ukrywam, bardzo się ucieszyłem, gdy ujrzałem swój nick w wynikach rekrutacji na rangę Supporta, ponieważ był to jeden z większych celów, jakie sobie wyznaczyłem, rozpoczynając rozgrywkę. Do moich obowiązków należy na pewno niesienie pomocy innym graczom, wykonywanie normy raportów, rozwiązywanie apelacji od nadanych kar przez moją osobę.

m: Czy uważasz, że czas przeznaczony na grę mógłbyś wykorzystać inaczej?
K: Nie, uważam, że czas, który spędziłem w grze, był tego warty. Zdobyłem sporo doświadczenia, przeżyłem mnóstwo miłych, jak i zabawnych chwil, poznałem wielu ludzi, których mogę już traktować jako przyjaciół, którzy zawsze będą służyć pomocą w potrzebie.

m: Gdybyś mógł powiedzieć coś całej populacji ziemi. Co to by było?
K: Zacytowałbym słowa mojego ulubionego rapera: "What is real will prosper", co w najprostszym języku oznacza "To, co prawdziwe, będzie prosperować". Jeśli ufasz sobie w 100% bez zwątpienia, robisz to, co Ciebie uszczęśliwia, kierujesz się głównie swoim zdaniem i potrafisz przebaczyć innemu człowiekowi, to będziesz wiódł szczęśliwe życie.

m: Co lubisz robić w wolnej chwili, może uprawiasz jakiś sport?
K: W wolnej chwili uwielbiam spotykać się ze znajomymi, spędzać czas na zewnątrz. Oczywiście, również lubię sobie pograć w wolnej chwili w gry, ale doceniam możliwość wyjścia poza dom, szczególnie kiedy jest ciepło. Co do sportu, jedynie chodzę na siłownię, nigdy nie trenowałem żadnej innej aktywności fizycznej.

m: Myślę, że nasz wywiad powoli dobiegałby końca. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?
K: Jasne! Chciałbym pozdrowić @Refelek*, @Hefrey., @KubiNXooN@SMARK, @Skrzattt*@IwanMaster, @HNTR, @Sofciu. @Argen, @s1zu, i @macias187, całą frakcję SAPD i Administrację.

m: Oczywiście dołączam się do pozdrowień, dziękuje Ci za poświęcony czas i odpowiedzi. Do następnego!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

he9coaN.png

Autoryzował: @MateuszXQ

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez MateuszXQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin