Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez toster.


ozzy.baby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: pepsiak01
Data i godzina zdarzenia: dzis, 15:43:00
Pełen opis sytuacji: Wyjechałem z bazy, rozmyśliłem się co do jazdy samochodem więc chciałem do niej wjechać spowrotem, jak widać na załączonym na dole obrazku nie mogłem wjechać ponieważ pepsiak01 blokował wjazd, w dodatku nie reagował na moje trąbienie. Odjechał dopiero gdy napisałem reporta i pewnie ktoś mu na pm napisał, żeby odjechał. Od razu też odpowiem na pytanie, które pewnie ktoś tutaj zada. Dlaczego nie mogłem ominąć go bokiem? Dlatego, że wjazd jest jaki jest, nie po to ten wjazd tam jest, żebym mijał samochód który go blokuje. 

W dodatku gdy na niego trąbiłem napisał do mnie, żebym odjechał. Dlaczego miałem odjechać? Bo przeszkadzałem Ci w interwencji? [2023-11-17 15:41:56] [Output] : pepsiak01 [299]: Odjedziesz tym schafterem?

Na prawdę pepsiak01 nie widziałeś gdzie stajesz? Potrzebny Ci jest znak "wjazd, nie zastawiać"? Skarga może jest trochę śmieszna, ale jak nikt nie zareaguje to się nie nauczy. Pozdrawiam.
 

Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/aAhtEtb

 


Ja, toster. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez toster.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Uszanowanie, Police Officer III pepsiak01.

Fakt, przyznaje się do błędu, nie reagowałem na twoje "trąbienie", przez fakt że wykonywałem zatrzymanie i byłem bardziej na tym skupiony, niż na tym co robiłeś. Kazałem Ci odjechać przez fakt że stałeś cały czas na środku drogi blokując ją, posiadałeś karę w postaci wyciszenia, więc ciężko mi było stwierdzić o co dokładnie może Ci chodzić.  

Jedynie mogę przeprosić i zapewnić że taka sytuacja się więcej nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin