Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Owocowy, oskarżony przez Crunchips*


Crunchips*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Crunchips*
Nick osoby oskarżonej: Owocowy
Powód napisania skargi: Jazda pojazdem patrolowym w dwie osoby,

§13.4. W pojeździe patrolowym przebywać może maksymalnie jeden pracownik.
Dowody: https://imgur.com/a/afHbiMz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Fajnie, że wykorzystujesz osobiste pobudki do oskarżania osoby, która jechała pojazdem patrolowym zgodnie z regulaminem, ponieważ miała taką możliwość z uwagi na wystarczającą liczbę lawet w terenie oraz posiadane uprawnienia. To raczej nie mnie powinieneś o to pytać, nieprawdaż?

To tyle ode mnie, miłego dnia/wieczoru,

Owocowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Owocowy napisał:

Witam,

Fajnie, że wykorzystujesz osobiste pobudki do oskarżania osoby, która jechała pojazdem patrolowym zgodnie z regulaminem, ponieważ miała taką możliwość z uwagi na wystarczającą liczbę lawet w terenie oraz posiadane uprawnienia. To raczej nie mnie powinieneś o to pytać, nieprawdaż?

To tyle ode mnie, miłego dnia/wieczoru,

Owocowy,

Spoczko, spytałem się ciebie czemu jeździsz pojazdem patrolowym z kimś to chciałeś uniknąć sytuacji i odjechałeś. Jeżeli faktycznie miałeś prawo jeździć pojazdem patrolowym z drugim pracownikiem to wybacz mi to.

Edytowane przez Crunchips*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2023 o 21:23, Crunchips* napisał:

Spoczko, spytałem się ciebie czemu jeździsz pojazdem patrolowym z kimś to chciałeś uniknąć sytuacji i odjechałeś. Jeżeli faktycznie miałeś prawo jeździć pojazdem patrolowym z drugim pracownikiem to wybacz mi to.

Naprawdę przykro mi, że tak pomyślałeś. W dniu dzisiejszym rozpoczęła się akademia, a jak wiadomo jest wtedy dość sporo roboty, wielu nowych potrzebuje pomocy czy zadaje pytania, więc ciężko jest robić tyle rzeczy naraz. My bad, powinienem był bardziej uważać i nie ulegać nikomu postępując zgodnie z regulaminem. Cóż, życie to plaża, każdemu błąd się zdarza, "homo sum, humani nil a me alienum puto".

Owocowy,

Edytowane przez Owocowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin