Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Neon przerwa


Neon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie tak jak w temacie przerwa!Nie mam czasu na gre.Mam inne zainteresowania między innymi koledzy fajne dziewczynki <3 itp.Jest rok szkolny nie mam tyle czasu na gre mam nadzieje ze mnie wyrozumiecie no to widzimy się za jakis czas!Czesc

NEON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale po twoim zachowaniu wątpie aby jakakolwiek cię zechciała. Sam wiesz jaki jesteś, obrażasz każdą po kolei aby się popisać i tylko to a w sumei po co bede sie rozpisywał.

Wracaj za 3 dni bo tyle ode mnie dostajesz.

 

 

 

​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI​FAJNEDZIEWCZYNKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin