Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ocena Audycji - Orbit


_Arczi_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.11.2023 o 21:07, Krzysiek.gg napisał:

Audycja kozak 

 

W dniu 9.12.2023 o 20:18, kwazimuzyczkagra napisał:

Miło się słuchało pozdrawiam:)

 

W dniu 15.12.2023 o 22:38, Czarek000 napisał:

Audycja super każdemu polecam i ten klasyk Poco loco haha.

Mega, mega dzięki za dobre słowo <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

możecie mówić co chcecie, ale Orbit jest rewelacyjnym prezenterem, po prostu wymiata! prezentowany jest wachlarz gatunków na audycjach, niedawno była cała rockowa audycja, dziś klubowo, pytanie tylko czy to wszystko? jeśli nie to chcę usłyszeć więcej. głos jest bardzo stonowany, stworzony wręcz idealnie do prowadzenia audycji. na ogromny plus to, że nie gada głupot i zbędnych komentarzy, jak mówi, to nie trzeba go podgłaśniać, bo dykcja, ani również ściszać, bo nie mówi śmieci. 

 

sety fantastyczne, jak latam na dodo to mi nevada zmienią się w samolot z teledysku o-zone dragostea din tei (jpg niżej), klubowe nuty przypominają mi wizyty za małolata u wujka, który na przemian z Kalibrem, PFK i Molestą, słuchał właśnie klasyków z klubów. Taka tam, podróż w czasie. na rockowych trochę mniej ekstazy, ten gatunek w moim życiu epizodycznie się pojawia, sporo nawet nie kojarzę, ale za Hellraisera to ja jestem wdzięczny po wsze czasy, odkąd to na audycji usłyszałem, tak zacząłem Ozzy'ego słuchać trochę częściej :d

 

pozamiatane! ten prezenter jak wino, im starszy tym lepszy. 

 

maxresdefault.jpg&f=1&nofb=1&ipt=eb94e0a

*grafika ukazuje samolot marki Nevada, którym latam na audycja Orbita (przestrzeń powietrzna nad San Andreas, 2024 koloryzowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

  

W dniu 31.12.2023 o 16:02, PicoBello* napisał:

Prezenter o dobrym guście muzycznym. Widać, że się stara dobrać piosenki pod gusta i guściki każdej osoby. Dobra robota! :)


 

 

W dniu 24.01.2024 o 21:57, m2hb napisał:

https://imgur.com/a/a1aiu7N

Dzięki za dzisiejszą audycję! Mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji, żeby to powtórzyć... :D

 


 

 

W dniu 25.01.2024 o 10:06, Alphonso napisał:

Polecam 10/10!!!


 

 

W dniu 4.05.2024 o 18:17, Pauly napisał:

Super audycja, 10/10, będę wypatrywał kolejnych!


 

 

3 minuty temu, what? napisał:

możecie mówić co chcecie, ale Orbit jest rewelacyjnym prezenterem, po prostu wymiata! prezentowany jest wachlarz gatunków na audycjach, niedawno była cała rockowa audycja, dziś klubowo, pytanie tylko czy to wszystko? jeśli nie to chcę usłyszeć więcej. głos jest bardzo stonowany, stworzony wręcz idealnie do prowadzenia audycji. na ogromny plus to, że nie gada głupot i zbędnych komentarzy, jak mówi, to nie trzeba go podgłaśniać, bo dykcja, ani również ściszać, bo nie mówi śmieci. 

 

sety fantastyczne, jak latam na dodo to mi nevada zmienią się w samolot z teledysku o-zone dragostea din tei (jpg niżej), klubowe nuty przypominają mi wizyty za małolata u wujka, który na przemian z Kalibrem, PFK i Molestą, słuchał właśnie klasyków z klubów. Taka tam, podróż w czasie. na rockowych trochę mniej ekstazy, ten gatunek w moim życiu epizodycznie się pojawia, sporo nawet nie kojarzę, ale za Hellraisera to ja jestem wdzięczny po wsze czasy, odkąd to na audycji usłyszałem, tak zacząłem Ozzy'ego słuchać trochę częściej :d

 

pozamiatane! ten prezenter jak wino, im starszy tym lepszy. 

 

maxresdefault.jpg&f=1&nofb=1&ipt=eb94e0a

*grafika ukazuje samolot marki Nevada, którym latam na audycja Orbita (przestrzeń powietrzna nad San Andreas, 2024 koloryzowane)

 






 



Mega dziękuję za dobre słowo Wariaty <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U większości prezenterów słychać podobnych brzmień typu imprezowe remixy polski rap itd. Kiedy usłyszalem na radiu rock i to nie jeden utwór na prośbe tylko cała rockowa audycja już wiedziałem że Orbit to mój ulubiony. Przy niczym innym nie buja sie głową jak przy brzmieniu elektrycznej gitary! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin