Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na wot3322 - oskarżony przez Rozdymiarz


Rozdymiarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: wot3322
    Data i godzina zdarzenia: 25.11.2023 ok. godz 16 20
    Pełen opis sytuacji: Jechalem za poscigiem po czym funkcjonariusz wot3322 wjechał we mnie z całej pety wylecialem w powietrze i uderzyłem w jakies baraki , następnie rozpoczął ostrzał. Jak widac funkcjonariusz wogole nie przejmuje sie poziomem rp poniewaz za wszelka cene chcial mi przebic opony i mnie zatrzymac, następnie jechalem dalej za poscigiem a funkcjonariusz wot postanowił rozpocząc ostrzal w moim kierunku oddalilem sie od niego na sporą odleglosc a ten nadal probowal mi przebic opony co było zwyklym uwzcieciem sie na mnie i chęcią przebicia mi opon.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
https://www.youtube.com/watch?v=CRfOOMWDR64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wot3322 proszę o wypowiedź, przedstawienie sytuacji.

@Rozdymiarz czy posiadasz nagranie dłuższe, niż to przedstawiające chwile przed zaistniałą sytuacją?

W dniu 17.12.2020 o 23:56, CampeQ.ogf napisał:

W pewnych sytuacjach, dowody, które ukazują tylko urywek akcji, moment w którym ujawniona jest "wina" funkcjonariusza wykluczając wcześniejsze poczynania twórcy wątku nie są brane pod uwagę. Z tego powodu nalegam na nagrywanie gry. Załączając do skargi filmik z całym przebiegiem zdarzeń znacznie ułatwi jej rozstrzygnięcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective I wot3322 - San Andreas Police Department.

Podczas prowadzonych działań pościgowych na którym byłem dowódcą cały czas jeździliście za kordonem przy czym utrudnialiście dojazd innym jednostkom i nie reagowaliście na treści wysyłane wam na megafonie tj: "Cywilu! natychmiast odłącz się od pościgu! w innym przypadku zostaniesz ostrzelany!". Po chwili gdy dojechałem do kordonu nadal byliście w nim, więc postanowiłem wytrącić chociaż jednego z was z ruchu. Tutaj dochodzimy do momentu ukazanego w nagraniu, w którym widać skrócony zakręt przeze mnie, a bynajmniej jego próbę. Niestety jak widać na nagraniu podczas próby skrócenia zakrętu wyszło jak wyszło, jest to mój błąd.

Czekam na decyzję Executive Staff. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin