Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Dramatyczny wypadek ze szczęśliwym zakończeniem


PicoBello*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor @PicoBello* z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej pierwszej relacji!

5D4B3bb.png

XqsqCk1.gif

5D4B3bb.png

Dnia 28 listopada 2023 roku, około godziny 21:00, miał miejsce poważny wypadek w jednej z dzielnic Los Santos - mowa tutaj o dzielnicy "Rodeo". Kierujący pojazdem Burrito z niewiadomych przyczyn stracił kontrolę nad pojazdem, po czym uderzył w pobliską skarpę tuż obok drogi. Sytuacja była na tyle poważna, że na miejsce przybyły wszystkie służby wolne od zgłoszeń, a mianowicie - San Andreas Police Department, San Andreas Fire Department oraz San Andreas Medical Department. Służby natychmiast przystąpiły do odpowiednich działań. Osoba została wyciągnięta z uszkodzonego pojazdu oraz przystąpiono do udzielenia Pierwszej Pomocy. Stan poszkodowanego był krytyczny, ze względu, iż nie miał funkcji życiowych. Po ogromnych staraniach funkcje życiowe zostały przywrócone, a trud i ambitna pomoc Strażaków, jak i Ratowników Medycznych z pewnością zostaną docenione. Idealna współpraca i wzorowe zmiany przy RKO nie poszły na marne, co zaowocowało uratowaniem kolejnego cennego życia. Osoba poszkodowana po przywróceniu funkcji życiowych została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła na stół operacyjny celem dalszej poprawy zdrowia. Na ten moment stan poszkodowanego jest stabilny, jego życiu i zdrowiu nic już nie zagraża. Policyjni Technicy zbierają na ten moment materiały dowodowe, żeby ustalić, co było powodem wypadku i uderzenia w pobliską skarpę.

5D4B3bb.png

zyp50rB.gif

5D4B3bb.png

Ponadto udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Dowódcą Patrolu Medycznego, Ratownikiem Specjalistą @TeKMistrz. Zapraszam do przeczytania!

P - @PicoBello*
T - @TeKMistrz

5D4B3bb.png

P: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś mi udzielić krótkiego wywiadu odnośnie ostatniego zdarzenia, jakie miało miejsce w Los Santos w dzielnicy Rodeo?
T: Witam serdecznie! Ratownik Specjalista TeKMistrz z tej strony! Jasne, proszę pytać śmiało.

P: Super! Zatem powiedz mi, proszę, czego dotyczyło powyższe zdarzenie?
T: Podczas służby, byłem na patrolu z jednym z naszych Studentów Medycznych. W pewnej chwili otrzymaliśmy zgłoszenie od dyspozytora, że musimy się udać do wypadku, mającego właśnie miejsce w Los Santos. Po szybkim przyjeździe na miejsce zastaliśmy mężczyznę w średnim wieku bez funkcji życiowych. Po szybkim rozeznaniu przejęliśmy osobę poszkodowaną od Strażaków i podjęliśmy się natychmiastowej pomocy - reanimacji.

P: Jakie kroki podjęliście w związku z ratowaniem życia i zdrowia poszkodowanego?
T: Podczas odczytu pracy serca, zauważyłem, że poszkodowany wymagał natychmiastowej kardiowersji. Po podaniu leków i wprowadzeniu poszkodowanego w stan anologo-senacji, aby praca serca powróciła do właściwego rytmu. Przy pierwszej kardiowersji procedura się udała, praca serca wróciła do właściwego rytmu.

P: Fantastycznie słyszeć takie informacje. Co dalej z poszkodowanym? Czy jego stan jest stabilny?
T: Myślę, że mogę zdradzić, w jakim stanie znajduje się pacjent. Aktualnie jego stan jest stabilny, pacjent przebywa na sali pooperacyjnej, ze względu na wcześniej przeprowadzoną operacje lewej ręki. 

P: To naprawdę dobre wiadomości. Co do współpracy służb, jak Wam się współpracowało? Cała akcja była dynamiczna i wyglądała naprawdę na dobrze wykonaną pracę z Waszej strony.
T: Tak, współpraca pomiędzy służbami przebiegła, jak zwykle pomyślnie i profesjonalnie. 

P: W takim razie każdy obywatel stanu San Andreas z pewnością może czuć się bezpiecznie, mając tak wykfalifikowane i profesjonalne służby u swego boku. To byłoby wszystko z mojej strony. Życzę samych sukcesów i ogrom awansów. Czołem!
T: Dziękuję bardzo. Również życzę Panu dalszych sukcesów.

5D4B3bb.png

Załoga Ratownictwa Medycznego, która kolejny raz uratowała życie.

5D4B3bb.png

sLq9kgd.png

5D4B3bb.png

Dziękuję za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcam również do dalszych moich materiałów.

5D4B3bb.png

enoLodL.png

Autoryzował: @Polixon

5wNnuaX.png

Edytowane przez Polixon
tytuł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin