Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ZineX. - oskarżony przez marekbojuwkarz


KochamAndiego
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @ZineX.
    Data i godzina zdarzenia: 20:50 (około)
    Pełen opis sytuacji: Mój kolega, miał pościg. Byliśmy na dm i poprostu strzelaliśmy do pd. Oskarżony zakuł mnie i wyniósł z dm. Siedziałem chwile w radiolce. W pewnym momencie wywaliło mi internet. Po chwili jechałem cheetahem i nagle tepnęło  mnie do więzienia.  Po chwili gdy poinformowałem, że wywaliło mi internet ten odpisał tak. << ZineX. [482]: No trudno

Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi administracji.

 


Ja, marekbojuwkarz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez marekbojuwkarz
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Detective II ZineX. S.A. Police Department. 

Pozwól, że zacznę od początku. 
Podczas trwania pościgu na strefie DM zabiłeś mnie (co można zobaczyć w logach), po kilku minutach, gdy Ciebie powaliłem zostałeś złapany i poprowadzony do radiowozu. Po wsadzeniu Cię do radiowozu wszedłem ponownie do strefy, ponieważ nadal trwała akcja (pościg). Po zakończonej akcji gdy chciałem podjąć z Tobą działania, nie było Cię w nim. Dostałem informację, że powodem wyjścia był (Timed out), więc postanowiłem wsadzić Cię poprzez PID licząc Ci odpowiednią ilość minut za "zabójstwo funkcjonariusza" oraz "wpis w MDT". Ode mnie to tyle, miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin