Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na umefor - oskarżony przez BidoN


Bubrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



    Nick funkcjonariusza:  umefor
    Data i godzina zdarzenia: 09.12.2023, 19:30
    Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz umefor wyciągnął mnie z kolejki do oddawania krwi po fałszywym reporcie na moja osobę i umieścił mnie na jej końcu. Nie posiadał żadnych dowodów na to, że się wepchnąłem. Mało tego, obok mnie stał gracz @NightWolf który mógłby potwierdzić, że stałem przed nim w kolejce. Jeszcze dodam, że stałem w tej kolejce tak, a nie inaczej, gdyż podczas przesuwania sie kolejki, zostalem wypchniety przez zbugowane modele postaci.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/tVSo7Vt

 


Ja, BidoN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez BidoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam, Police Officer III+1 umefor. 
Odpowiem krótko i zwięźle. Nie muszę mieć dowodu na to przewinienie, przejdę od razu do sedna. Widziano cię wcześniej, gdy próbowałeś wepchnąć się w kolejkę do poboru, z resztą twój dowód ukazuje tylko twoje stanie w miejscu. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziano, jak przez przypadkowe przytrzymanie W (gdy nagle kolejka ruszyła do przodu) wybiegłem z kolejki, po czym wbiegłem z powrotem na to samo miejsce (?) Przyznaję się ale co z tego, skoro wrócilem na to samo miejsce.

7 minut temu, umefor napisał:

 z resztą twój dowód ukazuje tylko twoje stanie w miejscu. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

No tak, nie wiem co innego można robić w kolejce, niż w niej stać.

Pozdrawiam

Edytowane przez BidoN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podesłanym nagraniu wygląda jakbyś się wepchnął w kolejkę, dlatego funkcjonariusz mógł uznać to jako, że się wepchnąłeś.

Na dodatek kolejka nie była jakaś ogromna. Nie przesadzajmy...

Funkcjonariusz uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin