Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Blondir, oskarżony przez Verloz.


Verloz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Verloz
Nick osoby oskarżonej: Blondir
Powód napisania skargi: Zatrzymałem się ponieważ miałem problem iż ponieważ na pasażerze siedziala osoba i u innych tego nie bylo widać. Postanowilem wyjsc na chwilę z pojazdu by zobaczyc czy błąd zniknie. informując pracownika SARA ze wzgledu gdy chciałem zabrać pasażera nie mogłem go wpuścić do pojazdu poprzez błąd gry i uznał, że założenie blokady będzie odpowiednią decyzją.
Dowody: 

https://imgur.com/a/2qehLSj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie z tej strony Starszy Pracownik Blondir,

Rozumiem, że sytuacja z błędem w grze, który zmusił Cię do zatrzymania na zakazie, mogła być frustrująca. Chcę jednak przypomnieć, że jako gracze powinniśmy trzymać się zasad, w tym tych dotyczących jazdy. Jeżeli miałeś możliwość zaparkowania gdzieś blisko, to zazwyczaj jest to lepsze wyjście, aby uniknąć problemów. Co do odholowania Twojego auta, to odbyło się to zgodnie z zasadami gry(taryfikatorem) – to standardowa procedura, która pomaga utrzymać porządek i sprawiedliwość w grze.

Poniżej w spoilerze załączam ppkt. z taryfikatora.

Spoiler

Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postojem TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

Załączam również dowód z mojej strony: https://imgur.com/a/pnolT3l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin