Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Giendek


DawiSS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

k4tj1er.png

Witam wszystkich czytelników! Z tej strony Młodszy Redaktor @DawiSS* z Redakcji 4Life News, dziś pragnę Was zaprosić do zapoznania się z wywiadem z Supportem @Giendek.

oXr98cJ.png
wEuaugf.gif
oXr98cJ.png
- @DawiSS*
G - @Giendek
oXr98cJ.png

D - Hej, Młodszy Redaktor DawiSS* z Redakcji 4Life News. Byłbyś chętny udzielić mi wywiadu?
G - Hej, jasne czemu nie.

D - W takim razie zaczynajmy! Może opowiesz coś o Swojej osobie na dobry początek?
G - Nazywam się Kamil, mam 20 lat. Aktualnie mieszkam w Oleśnie w województwie opolskim. Na co dzień pracuję jako elektryk oraz uczęszczam do Liceum dla dorosłych. Poza pracą chodzę na siłownie oraz jak niektórzy z serwera wiedzą zajmuję się prowadzeniem kanału na Youtubie, na którym wrzucam treści związane z 4LIFE i nie tylko. Interesuję się różnymi rzeczami, czyli np. Układanie dużych zestawów Lego, montowaniem filmów czy też chodzeniem na siłownie. W wolnych chwilach lubię spędzać czas ze znajomymi oraz rodziną.

D - Skąd dowiedziałeś się o 4Life i jak wyglądały Twoje początki tutaj?
G - O serwerze 4Life dowiedziałem się dzięki mojemu znajomemu, który również gra na tym serwerze, a mowa tutaj o Moderatorze @VeraX. Pewnego dnia spytał się mnie czy chce zagrać właśnie na 4Life, więc się zgodziłem. No i od tego czasu właśnie gram na serwerze. Po miesiącu niestety na rok serwer odpuściłem, ale całe szczęście wróciłem i nie żałuję tej decyzji.

D - Po ostatniej rekrutacji mogliśmy ujrzeć Twój nick w wynikach na rangę Supporta, jak poczułeś się w tamtym momencie i czy od dawna już próbowałeś?
G - Szczerze mówiąc, była to moja pierwsza próba i naprawdę nie spodziewałem się, że uda mi się dostać. Jak ujrzałem wyniki rekrutacji a w nich mój nick, byłem w totalnym szoku i nie wiedziałem przez chwilę co robić, ale po chwili na mojej twarzy pojawił się uśmiech oraz wewnętrzna radość. Cieszę się bardzo, że Administracja postanowiła mi zaufać i wcielić mnie w grono Supportów.

D - Jakie aktualnie posiadasz obowiązki na tej randze? I jak w ogóle podoba Ci się w ekipie?
G - Moim obowiązkiem na randze jest pomoc graczom, ale też niestety niektórych graczy musimy karać co też, należy do moich obowiązków robić, ale zdarza się to rzadko. Podsumowując - musimy pilnować porządku na serwerze. W ekipie mi się bardzo podoba, są tutaj fajni ludzie oraz panuje super atmosfera. Jest to fajne doświadczenie.

D - Znajdujesz się także we frakcji Transport of SA na randze Młodszego Szofera, kiedy dołączyłeś do owej frakcji i jak wygląda Twoja praca w niej?
G - Do frakcji TSA dołączyłem 20 listopada 2022 roku. Praca we frakcji TSA polega na wożeniu klientów z punktu A do B, ale nie tylko, gdyż we frakcji mamy oddziały Autobusów, Eskorty VIP oraz Transport Lotniczy. Pełnie rolę również Pomocnika Zarządu co uważam za dosyć duże osiągnięcie we frakcji. Osobiście uważam, że jest to ciekawa frakcja pod względem samego rozwoju czy też nauki. Będąc w TSA, znam praktycznie całą mapę na pamięć oraz cały czas czegoś nowego się w niej uczę. Poznałem w niej wiele wspaniałych osób, dzięki którym zawdzięczam tutaj swoją obecność. Oczywiście każdego bardzo serdecznie zapraszam!

D - Byłeś kiedyś członkiem innej frakcji? Gdyby nie TSA to jaką inną frakcję byś wybrał?
G - Oprócz TSA nie miałem przyjemności należeć do innej frakcji. Gdyby nie TSA to prawdopodobnie byłaby to frakcja SAFD. Bardzo szanuję osoby, które pracują jako strażak i fajnym doświadczeniem by było zostać strażakiem na serwerze.

D - Znajdujesz się w organizacji Gente Exitosa, dlaczego akurat ta organizacja i czy możesz ją polecić innym graczom?
G - Gente Exitosa powstała niedawno, jest to organizacja stworzona przez moich znajomych, dzięki czemu właśnie, postanowiłem do niej dołączyć, czego nie żałuję. Polecam organizację i jak najbardziej serdecznie zapraszam!

D - Przegrane na serwerze posiadasz ponad 1720 godzin, co udało Ci się zdobyć w tym czasie? Posiadasz jakąś ciekawą flotę pojazdów?
G - Jak na tą liczbę godzin o dziwo posiadam mało pojazdów, którymi są Sultan oraz Schafter DSD-R, oraz motorek, który został niedawno dodany na serwer, ale w planach mam kupno większej ilości pojazdów.

D - Jak wspominasz ten przegrany czas na serwerze? Żałujesz go w jakiś sposób, miałeś może jakieś nieprzyjemne sytuacje związane z serwerem?
G - Przegrany czas na serwerze wspominam bardzo dobrze, praktycznie cały czas, gdy gram na serwerze spędzam czas rozmawiając z moimi znajomymi dzięki czemu, rozgrywka staje się jeszcze lepsza. Jedyną przykrą sytuację, którą miałem to zabranie mi prawa jazdy na 5 dni, ale była to nauczka, dzięki której się nauczylem, by być uważniejszym podczas jazdy.

D - Nie znajdujesz się za to w żadnym biznesie, byłeś kiedyś w jakimś lub planujesz do jakiegoś dołączyć?
G - Tak, byłem w biznesie San Andreas Armed Forces z czasem mam w planach ponownie do niego dołączyć, gdyż jest to bardzo ciekawy biznes, dzięki któremu można się wiele nauczyć o wojsku.

D - Posiadasz jakieś serwerowe marzenia, cele?
G - Jako takich serwerowych marzeń nie mam, gdyż je już spełniłem, czyli dołączenie do frakcji oraz dostanie się do grona Administracji serwera.

D - Okej, odejdźmy może trochę od tematyki serwera. Co z życiowymi marzeniami - posiadasz jakieś?
G - Kilka tych marzeń jest, niektóre są niestety nierealne, ale już większość mam nadzieje, że uda mi się zrealizować. Jednym z marzeń jest wejście na Rysy.

D - Wspominałeś, że interesujesz się składaniem Lego, masz w swojej kolekcji jakieś unikatowe zestawy?
G - Tak, posiadam dokładnie 3 pojazdy z Lego, którymi są Toyota Supra, Lamborghini Huracan, które nie dawno miałem przyjemność składać oraz Bolid F1. Od dzieciaka, uwielbiałem układać Lego, lecz jak widać w wieku 20 lat, pasja powróciła i w planach mam złożenie Titanica.

D - Pogrywasz w jakieś inne gry niż MTA?
G - Tak, gram w CS:GO, Rafta, FS 22 oraz od jakiegoś czasu pogrywam w Phasmophobie ze znajomymi.

D - Jakiej z cech najbardziej nie lubisz w ludziach, a jaką najbardziej sobie cenisz?
G - W ludziach najbardziej nienawidzę tej nienawiści do drugiego człowieka, czasami się zastanawiam, po co to wszystko i czemu nie można jakichś spraw załatwić na spokojnie, natomiast w ludziach bardzo sobie cenię szczerość.

D - Nasz wywiad powoli dobiegałby niestety końca, zechciałbyś pozdrowić kogoś na koniec?
G - Pozdrawiam Cały team KSG, organizację Gente Exitosa oraz Frakcję TSA, a no i oczywiście wszystkich, którzy czytają nasz wywiad!

D - Dziękuje bardzo za poświęcony czas, do zobaczenia!
G - Dziękuję Ci również za przeprowadzony ze mną wywiad, trzymaj się!

oXr98cJ.png
HBkCAmJ.gif
oXr98cJ.png

cMIOlmm.png
Autoryzował: @Mefju4

k4tj1er.png

Edytowane przez Mefju4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin