Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@James_Valentino Dzięks za nominację cejuchu

Ja nominuję:
@Verago. wuja poka się, @Kubula ty cejuchu też, @LuKi16 oooo pokaż się też, @Bilu., @Matias2525 ojciec pokaż się, @wybielacz ty też pokaż się, @TheIndjana. poka się amerykaniec w kamizelce, @Aksiu też coś tam wrzuć :P, @NeT dziś solenizant też coś wrzuć, @NexiV. i @Reppo dwa saptory też się pokazujcie, @Karafik i pan Supervisor @Veon. A i @Kragenss krakerss poka się też. @Puszkowata na życzenie xD

Olimpy też mogą się pokazać i reszta SAPD pozdrawiam. I powodzenia w naprawie ekranu :P


KTO WIDZIAŁ TEN WIDZIAŁ EZ

 

Edytowane przez .SzymeK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzuena za nominacje @swi.der @j00lcia 
Nominuje @Mietek_Kasztan @Panda. @patrykfh @KoNiK123. @Tisero @Spoko002 @Bambi @Bambo* @TheTomson @HalfDonkey2 @Harez @Gora106 @Twix_Duo @ReadmeV @Rysiuu. @PoyeBunnY @Erixson @Strancuu i tam wszystkie dobre mordeczki

Spoiler

es

Zdjęcie tak nie aktualne że japienie ale niech bydzie

 

Edytowane przez oteesoowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @Xiws oraz reszta co mnie nominowała wcześniej. Macie tu swojego ulubionego handlarzyne.

IMG_09201.thumb.jpg.7f1528f4521ef00e804ff15f570903b3.jpg

Nie mam za bardzo pomysłu kogo mógłbym nominować więc nominuję inne osoby zajmujące się wszelakiego rodzaju handlem na serwerze. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż za dużo dostałem na tym kanale powiadomień więc tak
(Nie) Dzięki każdemu za nominacje a ja nominuje: @SG* @Mateusz05pl @Szach @Abush @Panda. @Mietek_Kasztan @Kukion @Szmi2tus 

https://imgur.com/ERf5cSH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin