Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za nominację, odpowiadam z 3 miesięcznym opóźnieniem ale jest <3 

@VintageSalmon Wiem że dziadziu czekałeś na ten moment.

@Zreti* No wuja wiem że ty też czekałeś na moment mam nadzieję że mnie nie uśmiercisz za to <3 

@Rotator49 Ty mój fąflu z discorda wiem że tego bardzo chcesz.

@FaFikkk Ty wiesz że ja cie od zawsze lubię (Żartuje) no weź się pokaż <3 

@Szlemek No pana może też się doczekamy.

@Greem Ehh ty też się ciesz i miej ten prezent na święta :P

@KsamiX weź się pokaż mordeczko <3 

@HalfDonkey2 No osiołka też chcemy <3 

Może niech liderzy SAMD,SARA,TSA się pokażą: @Grzengol @KAMIL720 @Masellko Wiem że dacie rade chłopaki <3 

Na koniec chciał bym nominować cała frakcje SAMD, Panie i Panowie mam nadzieję że się pokażecie, Dzięki że ratujecie mi du**ę jak się rozwalam autem i jeszcze macie chęci mnie składać, mam nadzieję że w Styczniu widzimy się na służbie.

Może niech Panie i Panowie z SARA wjadą laweta na rejony i się pokażą? <3 

Niech TSA również mają swoją nominacje no Panie i Panowie pokazujemy się, uchylamy szybkę w taksówce i wychylamy główkę.

Dobra to panowie SAPD którzy tak dzielnie pilnują porządku na drogach w te Świąteczne dni oraz inne pozostałe niech zdejmą kominiarkę i się pokażą <3 

Panie i Panowie z SAFD myślicie że o was zapomnę? o tuż nie zdejmujcie hełm, kominiarkę, maskę i pokażcie się nam <3 

 

Spoiler

IMG_20211225_101016_481.jpg.be505777f33f15951479a66fbbc80212.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejuunia!:P

BQeGbSA.jpg
Dzięki za nominacje @xDanielowsky.dev

Ja nominuję: @PardonsiK @L4MP3K.DEV @LuKi16 @I_Was_There @Didi.. @Moszu @Studzian @japkooo.
Grono kobitek jest mniejsze, ale równie zacne, nominuję również @Princessa* @Lisa_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nominacji było więc dodaję!

 

 

Ja natomiast nominuję całą frakcje SAFD & SAMD 

A między innymi:

@Kamilos2265 @Serg* @SG* @Szmi2tus @Grabi. @Kameleon. @Kogucik04 @HaaQu* @Panda. @FaFikkk @PradownicaLSN

@stefan009 @AkihikoFBI

Pokażcie się!

20211230_225249_copy_1782x2376.jpg

Edytowane przez elektroda_4mm
Dodanie kilka nominacji :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin