Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @elektroda_4mm nie zaszkodzi się pokazać

Spoiler

ja-min.jpg.db798bc0b303a7c49f60e5b0b11c7bff.jpg

Moje nominacje to oczywiści SAFD ale w szczególności piękna foczka z sopotu jaką jest @Abush. Jeszcze mój szef @Panda. oraz inni @Twix_Duo @AdrianeQ82 @ReadmeV @Lejzon* @PoyeBunnY @Dyziek* @AdriX. @Limitowany* @Gora106 @PatRyKFH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo służba  SAFD to nie "przelewki"
Z noworocznymi pozdrowieniami - zmiana II ;)

wcyCFgk.png

@KoNiK123. @AkihikoFBI @Dyziek* @Gora106 @HalfDonkey2 @Kamilos2265 @kartovelek. @Rea @Serg*

Edytowane przez kartovelek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szmi2tus Dzięki za nominacje !  ale na zdjęciu nie będę sam dodatkowo będą na nim mordy z najlepszej frakcji na serwerze jaką jest SAFD  no i oczywiście Szczęśliwego nowego roku ! 

 
@Dyziek* @HalfDonkey2 @KoNiK123. @Serg*

 

 

Dodatkowo Nominuje :  @stefan009 @Abush @Bambo* lecicie panowie ! 

Screenshot_2021-12-31-23-15-37-835_com.discord.thumb.jpg.1b82eef29749f8d170c7a2484940d06d.jpg

Edytowane przez Iksde.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianek12 Może ty nie dałeś zdjęcia swojej twarzy, ale to nie znaczy że ja się wstydzę, dzięki na nominację 

 

Nominuje każdą osobę która to zobaczy.

A @Kogucik04 ty możesz się jak najbardziej pokazać, ty mój idolu 

 

Snapchat-261870025.jpg

Snapchat-1670425457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nominuję: @AngelOfDeath @Verago. @Seqqu @Animo. @Dagger @Dziken a no i szefów @Coherent. @Veon @NexiV.

kb2U7au.jpg

Edytowane przez Veeito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin