Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pTZfafn.png
Pozdrawiam Olimpijczyków i każdego kozackiego gracza na serwerze.
A najbardziej @L4MP3K.DEV @LuKi16 @Kubula @Julek71 @Franczesko.drip @suszek.drip @Aksiu @Ecstasy @Bilu. @japkooo.
Zapraszam na Kubusia Play'a o smaku Marchew - Jabłko Malina (ale naklejka moja)
<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu nie jednego składa złamałem nie jednego pospawałem i  morał z tego taki wigry to są największe gówna byle co i już rama pęknięta a Aucm mmb3 to najlepsze rowery nie do złamania. Pozdrawiam wszystkich techników weterynarii :)

A tu sylwojumper

https://imgur.com/a/SbjoBPQ

Edytowane przez Narzad_Rozrodczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominację @Morgan*.

Ja tutaj prawda nominuję najlepszych towarzyszów z organizacji Olimp : @gwynbieldd @L4MP3K.DEV @Niuniaa @Voxber @J0ker. @_Katexiaa_ @zuzia03 @Julek71 @Jacobex @Verago. @Bilu. @Coherent. @kartovelek. oraz towarzyszy z SAMD : @Dezery. @Nifreez @lenabeiv* @Marti. @Aza* @Kju. @krecikoo @Mati2K @Patryk99 @krapeq @Kamilus. @Kalu_Kasper

Pozdrawiam serdecznie i wesołych ferii :D

ZOw2ykm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin