Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a dziękuje @CzarnyMirek.FXL za nominacje ja nominuje: @wojtiTM @PoprostuJulek @miczkosx2 @peasior @AngelOfDeath @konrad1329.cejot @lukakoks.cejot @ludorzercaa9

A tutaj ja z dwoma najlepszymi płytami 2023 (brakuje B&B Warsaw)

https://imgur.com/a/qx37pdj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś odwalacz z Tik Toka mnie nominował i nie mówie tutaj o @Gl0snik.Beng

To ja chyba 

Sss

 

Zdjęcie powyżej było kierowane do gagatka o nicku @|Diesel| więc z tego miejsca go nominuje :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Gl0snik.Beng za nominację. Zdjęcie z pół życia temu ;D. Ja nominuję @Zukaari @Dresiara @PralinQa @xJustynka_x i inne panie któe grają na tym serwerze nie bójcie się i się pokażcie :)

CutPaste_2024-02-08_23-09-11-709.png

Edytowane przez NoKurcze.Beng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

elo123 witma po banie dzk @Motyl83 za nominacje ja nominuje @Pow3r do zdj z @Teddy.buzi buzi :* i jeszcze nw kogo jeszcze bo wiekszosc znajomosci pitła tego typu łooot (admin nir banuj za foto ok ok)

Spoiler

tZnS661.jpeg

Spoiler

gwuJZE9.jpeg przekaz dla frajerow przez ktorych dobre chlopaki siedza za kratami tego typu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ci @Hirek2 zrobiłem, ale niech ci będzie z tą nominacją
Natomiast ja nominuję: @vluckydev @Sebastos. @BrowarMistrz @Hexylo*


Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Edytowane przez miko1818
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin