Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @veron. @juri* @Twardy. za nominację, Pozdrawiam z karaibów. Nominuję: @Niuniaa @Marti. @Deni* @_-LakiLuk-_ @Zreti*

IMG_20210617_101412.jpg?width=369&height

Edytowane przez VintageSalmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj @j00lcia!! Nominuje @Kenny.gg @_-KODI-_ @_-JAGUAR-_ @_Katexiaa_, wujka @MATI9101, mamusie @DarkQueen i tatę @KropsoN

Spoiler

już nie ma

 

Edytowane przez MisiekplTeam
;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki wszystkim którzy mnie nominowali @Hakiyo. @NoLimit. @juri* @Twardy.<3Niuniaa @VintageSalmon

Korzystając z okazji @KavKa*!! @kzedo @Bujan. @Kapsonyy @_-LakiLuk-_ ii @Zreti*!!! dajcie coś

wyglądam niekorzystnie bo bo po jeziorku i tak dalej 

pozdrawiam harcerka1

 

Edytowane przez Marti.
Tak będzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MustHate dziekuwa za nominacje

 Wstawiam po miesiącu ponieważ za wcześniejszą akcje z zdjęciem zostałem pozbawiony możliwości dodawania jakich kolwiek komentarzy tzw. punkty na forum na okrągłe cztery tygodnie.

Nominuję całą byłą organizacje team faggiosy ponieważ wy to same wariaty i żaden bubhland geng wam nie podskoczy. 

u2fYoS3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kurde sporo z was mnie tu nominowalo to dodaje jakies random dzisiaj zrobione z moim ziomkiem o imieniu bongo, pozdrawiam <3 nie wiem co to za jakosc, bo przesylane przez dsc, to sora. tak to ten były moderator. to ja.

 lRgUnp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin