Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

RodowitY

Pokaż swoją twarz

Rekomendowane odpowiedzi

no generalnie to lepiej późno niż wcale kto wie ten wie czemu nie wstawiałem
odpowiadam na nominacje @maxwell187

sam nominuje do zabawy: @Sheeker @TeQuiero*(Pitol) @Pjot3req @pawelos_xd @DogX @FliX. @Halloween @Koza225 @Moszu @BuciorTM* @[email protected] @Fetiszowsk @MIKO23 @Natasza*-* @[email protected] @Masterek427 @Domciol i tyle chyba was styknie. pozdrawiam fanow i nie pozdrawiam hejterów

Spoiler

no generalnie to mi sie nie zmiescilo na forum to jest na imgurze, a no i przycinac tez mi sie dokladnie nie chcialo.

Edytowane przez Gajduss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@CookieM0nster Przyjmuje wyzwanie od ciebie po raz pierwszy ale ogolnie to moje drugie zdjęcie ;)

Nominuje -  @Holkinio @Dudziak @Dubaj @Ciastkowy* @Gryczuu @KarpiuFred @ks.Kubusi3q @TeQuiero*(Pitol) @WIERTARKAA No i rzecz jasna emoji poprosze o zdjecie V2 :) @Emoji

Spoiler

116156474_332089931150220_3787788976667208577_n.jpg.f6b7002529689eb713d05bde8a4f1fae.jpg

Edytowane przez BuciorTM*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już drugi raz... oj byniu @pawelos_xd

No to masz:

A ja nominuję tako: @JAKUBEX., @Princessa*, @ukashhh, @Nie_Mam_Nicku, @zbychu997, @Minotaur*@shvkywiem ze wiele razy sie pokazałeś ale no coż :)

Miłego dnia <3

received_605872476927822.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Panowie dziękuje za nominacje @zloty113 @PobreCancer 

Ze swojej strony chciałbym nominować: @Hounter , @gametohorror , @Kubula , @stefan009 , @zbychu997 , @Copecka1337 , @eddy* , @DuzyJ , @MariuszeG , @Wrobeleq77 , @R0ckstarek , @Juice

A obiecane zdjęcie tutaj:

Spoiler

EtJ67XK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Ciastkowy* napisał:

Nie mam tego jak inaczej dodać: KLIK!

Czekam na Was: @Gryczuu @Dudziak @AbsolvenTka @Avenged @L4MP3K @F.Arsik.YY @XQward @NatalkaWiertarka

nje bo będą mnie obrażać :c

EDIT: albo ciul XD  tylko się nie przestraszcie 

Spoiler

MtwWq6z.jpg

pGdwH86.jpg

@DuszeQ @Vito* moje nominacje xD

Edytowane przez F.Arsik.YY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności