Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pokaż swoją twarz


RodowitY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za nominację od @Ivan* oraz @Niuniaa 

Tutaj moja twarz :D 

248768332_1047319196099407_7175618700341403873_n.thumb.jpg.6b6f095e95d6a31956d230abd9015836.jpg

Do pokazania twarzy nominuję: @zuppek, @emili, @p00la, @Nifreez, @VintageSalmon, @Sztasiekk, @Ivan* (tylko żeby twarz było widać), @Fox., @Griski*, @FaFikkk, @Greem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @Niuniaa kociaro :) i @Dezery.kpp mordo :D 

 

moja gęba pozostanie tajemnicą hehe a tak serio to poniżej z zabezpieczenia Biegów w Warszawie

Spoiler

Obraz

Nominuje @NexuSOfficial_20 @Aza* (Szefowa dajesz) @Grzengol @dyspozytor @Wiksonek404 @Dudziak @VintageSalmon (umrze mi pewnie ekran hehe) @Twardy. @juri* @emili @p00la @KoZaSnieZna21 @miluski @Niuniaa @Patryk99 @Tadziu @Skansen @krecikoo @FaFikkk @Karolowka

 

Edytowane przez Akano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc to ja i moja bandit fura nie zaden gruz dawno mnie nie bylo WROCILEM a nominuje tylko ceja jedengo @LuKi16 i @wolnymaciek2010PL pokazuj sie ze swoja

dzHxgjF.jpg

Edytowane przez Marcelek2010PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Ivan*, @Akano i @Wiksonek404 za nominacje. W takim bądź razie nominuje @Master_of_GM, @Aza*, @Grzengol@Chorywacja i w sumie całą resztę SAMD. Pokażcie swoje piękne buźki... <3 

A o to moja persona... xD

37820078_1993443517633551_8095130251849367552_n.jpg

Edytowane przez NexuSOfficial_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na nominacje @Akano oraz @Ivan* pokazuje swoją szpetną mordę. Ja standardowo nominuje @Marti. @Niuniaa @Twardy. @VintageSalmon @Zreti* i dalej wymieniać mi się nie chce ale całą frakcje SAMD <3 

https://imgur.com/PG3NOCr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nominacje @Bartus.cj i @_KubasuKrolCJ_

Nominuje @AngelOfDeath @FaFikkk @Greem @abi @toxic. @Karcia* @maxwell187 @MFifa@baziu

@bonit. @Drasiek

A tu moja twarz 

Snapchat-691813420.jpg

Edytowane przez Nenil.gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin