Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika luki247, oskarżony przez Kielbaska


Kielbaska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kielbaska
Nick osoby oskarżonej: luki247
Powód napisania skargi: Bezpodstawne zaciągnięcie hamulca ręcznego pojazdu podczas jazdy. Dodam jeszcze, kim ty jesteś żeby mi pisać ''Ostrożniej'' itp?
Dowody: https://imgur.com/a/CxeORQq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Budowlany Luki247! Na początku to chciałbym przede wszystkim żeby było jasne, że nie zaciągnąłem ci tego ręcznego od tak, bezpodstawnie tak jak piszesz w powodzie napisania tej skargi, tylko dlatego, że celowo mnie przejechałeś, bo przecież dobrze widziałeś wcześniej że tam stałem kiedy przebiegałeś obok mnie gdy szedłeś do tego samochodu tak jak widać na tym twoim nagraniu, zatem zdawałeś sobie sprawę z tego co robisz. Czyli VDM'owałeś mnie celowo i masz problem z tym że chciałem uniknąć twojej niekompetencji, więc jak dla mnie ta skarga to jakiś absurd. Dodatkowo to właśnie mógłbyś chyba naprawdę zastosować się do moich uwag na temat ostrożności, bo uwierz że naprawdę nie jesteś idealny. Także ode mnie to tyle, Żegnam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po pierwsze chciałbym powiedzieć XD a odnośnie że niby wjechałem w ciebie celowo to powiem ci że tak nie było po prostu się na coś zapatrzyłem i nie kliknąłem klawisza "A" a co do tego ręcznego to przypadkiem na pierwszym spotkaniu akademi nie mówiono było że nie można zaciągać ręcznego jak ktoś jest w samochodzie ? nawet jak dostałeś VDM to i tak nie możesz tego robić, tyle ode mnie.

Edytowane przez Kielbaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie twoje tłumaczenie:

Cytat

po prostu się na coś zapatrzyłem i nie kliknąłem klawisza "A" 

Po prostu to takie usprawiedliwianie się jest właśnie śmieszne oraz przede wszystkim kłamliwe bo celowo mnie rozjechałeś i widać to na dowodach które sam umieściłeś, a teraz udajesz że niechcący. W tamtej sytuacji ja stałem tyłem do Ciebie tak jak widać na tych twoich dowodach i się tylko broniłem jak mnie rozjechałeś bo nie wiedziałem co się dzieje. Jakbyś już miał coś do zaciągnięcia tego ręcznego to w regulaminie naprawdę nic o tym nie ma, a z tego co mi się wydaje to suszarka jest właśnie urządzeniem pomocniczym w pełnieniu służby SARA. Według mnie ta skarga na mnie to jest kalumnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie rozumiesz chyba czegoś, miałeś wyraźnie przedstawione na szkoleniach że jak dana osoba jest w aucie to choćby nie wiem co nie możesz mu zaciągać ręcznego ani nic innego robić, a to że ty teraz sobie piszesz że niby po VDM możesz wszystko robić to troszku śmieszne i nie wybraniaj się tym 'bo wjechał we mnie' słabe naprawdę, a i kolejne co niby widać na nagraniu że niby wjechałem specjalnie skąd to możesz wiedzieć napisałem jak już było a jak się nie wierzy nie moja wina.

Edytowane przez Kielbaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin