Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika haj_im_ciasio, oskarżony przez opelvectraC.


youngflyonthetrack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @opelvectraC
Nick osoby oskarżonej: @haj_im_ciasio
Powód napisania skargi: Założenie blokady w niefortunnej sytuacji. W chwili gdy nie mogłem odjechać bo blokował mnie inny gracz a nie chcialem go rozjechac by nie zrobic vdm oskarżony założył blokade na koło.
Dowody: https://imgur.com/a/onYuGzI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, od razu poinformuje cię, że za utrudnianie pracy frakcji SARA oraz okłamywanie zarządu zostanie na ciebie napisana skarga.
Celowo stawałeś na zakazie aby utrudnić pracę pracownikom frakcji, gdy tylko do ciebie podbiegałem i zaczynałem zakładać blokadę od razu odjeżdżałeś i za chwilę wracałeś.

Pojazd został odholowany prawidłowo według taryfikatora:

Cytat

Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postojem TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

 

Poniżej załączam nagranie oraz sporą ilość SS na którym widać gdy celowo zatrzymujesz się na zakazie.

Spoiler

z racji na widocznosc czatu frakcyjnego, link podeśle zarządowi.



Pozdrawiam i niedługo widzimy się w kolejnym wątku na forum.
*dodatkowo zaznaczę, że kilkukrotnie musiała interweniować administacja! 

haj_im_ciasio

Edytowane przez haj_im_ciasio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, haj_im_ciasio napisał:

Hej, od razu poinformuje cię, że za utrudnianie pracy frakcji SARA oraz okłamywanie zarządu zostanie na ciebie napisana skarga.
Celowo stawałeś na zakazie aby utrudnić pracę pracownikom frakcji, gdy tylko do ciebie podbiegałem i zaczynałem zakładać blokadę od razu odjeżdżałeś i za chwilę wracałeś.

Pojazd został odholowany prawidłowo według taryfikatora:

 

Poniżej załączam nagranie oraz sporą ilość SS na którym widać gdy celowo zatrzymujesz się na zakazie.

  Pokaż ukrytą zawartość



Pozdrawiam i niedługo widzimy się w kolejnym wątku na forum.
*dodatkowo zaznaczę, że kilkukrotnie musiała interweniować administacja! 

haj_im_ciasio

Nie zmienia to faktu że mogłeś mi zaciągać ręczny suszarką co widać na załączonym klipie na imgurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin